kasia_p45
28.05.13, 17:12
Czytaliście to:
wiadomosci.onet.pl/swiat/hiszpania-lato-rozpocznie-sie-dopiero-we-wrzesniu,1,5526965,wiadomosc.html
Ja jestem załamana :( Wakacje zabukowane na drugą połowe lipca. Liczyłam na porządne upały.. I co teraz jak nie bedzie pogody?