Gość: mii IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.06, 23:00 hey macie jakieś opinie co do tego miejsca?rozrywek,życia nocnego? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
joven25 super 12.05.06, 12:45 miasteczko jest super, dużo rozrywek,dyskotek. bardzo ładna plaża Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: calella IP: *.compower.pl 12.05.06, 23:43 Właśnie wróciłem z Calella. Było ładnie. Piękna promenada .Dwie równoległe do niej uliczki są przepełnione sklepikami knajpeczkami napewno tam coś znajdziesz dla siebie. Piewszy piciąg do Barcelony 6,01 cena biletu 3 euro.( dla tej strefy) Na dworcu w Calelli dwa automaty i kasa. czas przejazdu do Placa de Catalunya godzina i siedem minut.Miłego pobytu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pati Re: calella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 16:02 byłam w calelli dwa razy i było super .miasto specjalne dla młodych ludzi.dyskoteki,bary,sklepiki SUPER.A ludzie po prostu bajka.nie musisz znać języka i tak się dogadasz.miłego wyjazdu na 100% będziesz zadowolony.papapapapa Odpowiedz Link Zgłoś