krolis11
19.01.06, 10:06
Przypadkiem trafiłam na wasze forum. A okazało sie ,że wygląda to inaczej niż
przedstawił mi lekarz.
Otóż moja ćórka skończyła 2 latka. Urodziła się z naczyniakiem nad górną
wargą, w okolicach głowy z tyłu na szyi, oraz na plecach jeden naczyniak
zwarty o wymiarach 2 * 3 cm, a drugi tak jakby rozrzucony na plecach ale w
części lędźwiowej. Lekarz polecił, że by czekac. I wynik jest taki ,że ten
naczyniak na buzi prawi zniknął, a na plecahc tylko troche przybladł. Nie
wiem czy mamy z nim cos teraz robic czy dalej czekac.
Proszę o porade, a jeżeli sie z nim gdzieś pokazac, to proszę o pomoc do
jakiego lekarza w okolicach Katowic.
Podaje moj e-mail
damar123@wp.pl
Dziękuję \
Gabrysia