Gość: sq
IP: *.dsl.rcsntx.swbell.net
05.10.06, 17:57
szukam "przewodnika", "przewodniczki" :)) wpadam do LA i SF z DFW na 1o dni
w interesach i zastanawiam sie, czy jesli znajduje sie w w/w jakas persona,
co zarowno na wskazanie wartosciowych miejsc jak i na piwo znalazla by czas,
czy mogla by sie odezwac.
pozdrawiam,
m.
squooo@gmail.com