gagat100 17.01.05, 18:27 urodziła Artusia o 15.55 przez cc wazył 3260g a długi na 55 cm !!!!!! Perissko, GRATULUJE strasznie !!!! Teraz masz swoich chłopakow przy sobie i jestes szczesliwa, strasznie sie ciesze !!!!!!!!! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gagat100 Peri ........ 17.01.05, 18:29 Dużo zdrowia i uśmiechów pisków wrzasków i zabawy moc sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego usmiechu, ząbka, słowa i kroku porozrzucanych wszędzie klocków przytulenia okrąglej główki i uścisków małych rączek Artusia jak i Adasia :o)) GRATUALCJE Asia z mezem :o)) Odpowiedz Link
anuteczek Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 18:36 Hip hip hurra Całuski dla Magdy i Artusia a. Odpowiedz Link
aska1972 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 19:03 Baaaaaaaaardzo się cieszę, że wszystko skończyło się dobrze!!!! Ogromne gratulacje dla Rodziców!!!!! Artuś to najpiekniejsza Nagroda za te ogromne trudy jakie przeszłaś. Warto było.... ))))) Odpowiedz Link
magda.czar Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 19:00 Ja również przyłączam się do najserdeczniejszych życzeń dla Magdy i maluszka. Gratulacje dla taty i strszego braciszka. Co prawda nie jestem z "trudnej ciąży", ale bardzo się cieszę i chciałam się dopisać do dobrych życzeń. Pozdrawiam Odpowiedz Link
misiabella Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 19:16 HUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRAAAAAAAAA A! Ale wspaniała wiadomość! Gratuluję z całego serca i baaaardzo się cieszę,że tak się cudownie zakończyło. To ogromna radość czytać takie posty.Ucałowanie dla Peri i maleństwa od forumowej ciotki!Przybywaj do nas i opowiedz nam o synku,czekam na zdjęcia. Życzę również Peri,by jak najszybciej przyszła do siebie po operacji. Odpowiedz Link
marzek2 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 19:14 Perisso ale kawał chłopa jak na 37 tydzień !!! Też bardzo się cieszę i czekamy na Ciebie na Twoim forum Odpowiedz Link
rendziak Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 19:17 perissko strasznie sie ciesze i gratuluje z całego serca odezwij sie konicznie jak bedziecie juz w domku aga i kacperek Odpowiedz Link
agata65 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 19:17 strasznie się cieszę, pozdrawiam i mocno całuję, Was oboje... Odpowiedz Link
mejdejka Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 19:50 "W dniu twojego przyjscia na swiat ARTUSIU życzymy Ci, aby każda łza w Twoim życiu była łzą szczęscia, a uŚmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca " A szczęśliwej mamusi życzymy DUŻO ZDRÓWKA I SIŁY Wracaj prędko do domku i do nas na forum GRATULACJE DLA TATUSIA MARTA z mężem GRZEGORZEM, córeczką KAROLINKĄ i syneczkiem PIOTRUSIEM szalejącym jeszcze w brzuszku u mamuni !!!! POZDROMEJDEJKI Odpowiedz Link
hop_angel Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 20:44 Och Perri, Wiedziałam, że wszystko będzie dobrze a Artuś to duży chłopak, cudnie, teraz czekamy na zdjęcia i relację z porodu. To najpiękniejsza nagroda jaką można wymarzyć, życzę wielu uśmiechów, przespanych nocek i dużo szczęścia, Hopek z 33 tyg. Kubkiem Odpowiedz Link
zonka9 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 20:58 Madziu...w koncu jestescie razem, gratuluje cieplutko...Pozdrawim Odpowiedz Link
basia_31 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 21:35 To wspaniała wiadomość )) Gratuluję Pociechy!!! Pozdrawiam cieplutko Basia Odpowiedz Link
annu Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 18.01.05, 07:38 Wielkie usciski dla calej rodzinki moja mała Koparka - Marianka Odpowiedz Link
pimpek_sadelko Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 18.01.05, 07:48 gratuluje Odpowiedz Link
magia10 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 18.01.05, 08:59 Aż mi się łza zakręciła. Cudo jest przy Tobie i już nie musisz męczyć się z tymi skurczami. Wspaniale dzielna kobietko! Gratuluję z całego serca. Magda z Łukaszkiem Odpowiedz Link
alice1 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 18.01.05, 09:22 Serdeczne gratulacje))) Wiedziałam, że wszystko skończy się dobrze Dużo uścisków dla całej rodzinki))))) Odpowiedz Link
sula_i_komary Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 18.01.05, 11:23 Gratuluje pięknego, dużego synka . Pozdrawiamy. sula i chłopaki-bliźniaki 33tc Odpowiedz Link
carina2004 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 18.01.05, 12:09 najserdeczniejsze gratulacje dla mamy i calej rodziny Odpowiedz Link
bei :)......................zatkało mnie:) 18.01.05, 12:20 wpadam tu tak rzadko- a tu TAKA niespodzianka Peri.......witaj w klubie Artusiowych mam na zewnątrz Wyobrażam sobie- jak tu do mnie przyjedziesz na wakacje- będziemy miały 3 Arturów do zawołania utul maluszka i ode mnie.... cmok cmok cmok- po malutkich stópkach Odpowiedz Link
agnesm1 zyczonka ;) 18.01.05, 12:34 Wprawdzie zyczonka juz Peri wyslalam, bo dowiedzialam sie dzieki sms-owi o wszystkim, ale tutaj mam troche wiecej miejsca na pisanie wiec Zycze Wam Madziu jeszcze raz duzo zdrowka, Tobie duzo radosci z Artusia - maly Dominis pozdrawia cieplo swojego rowiesnika z brzuszka szturchajac co chwila mame Milo bylo przeczytac takie dobre wiesci - no i ciekawa jestem ile moj Dominis bedzie wazyl... a za kilka dni okaze sie, czy wygralam ostatnie starcie z moimi bakteriami... (dzisiaj skonczylam leczenie) a jutro do mojego gina... Ach... przyznam sie po cichu, ze troche Ci zazdroszcze, ze mozesz juz wytulic swojego malego Artusia, a moj puki co rozpycha sie jak moze Agnesm i 37 tyg. Dominis Odpowiedz Link
zielona24 Re: zyczonka ;) 18.01.05, 12:39 I opłacił sie ten wielki trud, te kroplówki,ten fenoterol i inne straszne rzeczy.Masz kochana juz wielka nagrodę- tulisz i ściskasz najwiekszy skarb- Artusia.Dbaj o siebie i wypoczywaj ile mozesz.Wielkie gratulacje. Karolina i 24 tyg dzidzia Odpowiedz Link
justyna1212 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 18.01.05, 13:54 Stoczyłaś wielką walkę... Zwycięską walkę!!! Wielkie brawa dla WAS!!! Ale szczęście... Ale CUD... Odpowiedz Link
ela74 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 18.01.05, 14:05 Z całego serca gratuluję i cieszę razem z wami. Odpowiedz Link
marcys77 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 18.01.05, 23:34 Serdeczne gratulacje dla mamusi i malucha. Odpowiedz Link
magdulka26 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 19.01.05, 10:44 Chociaz mało się tu udzielam ,ale śledziłąm Twoje losy ,jestes silną kobietą ) Gratuluję Ci słodkiego synka ,zyczę duuużo zdrówka i przepanych nocy. Odpowiedz Link
justyna1212 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 19.01.05, 13:29 Jakieś nowe wieści? Odpowiedz Link
k1w0 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 19.01.05, 13:34 Gratulacje Peri !!! życzę Ci duuuuużo zdrówka, bezzębnych usmiechów, i ...... snu ) Pozdrawiam Ania z dziewczynami Kasia (09.2000) i Maja (10.2004) Odpowiedz Link
bkoniecz Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 22.01.05, 14:07 Peri, gratulacje!!! Biba i Matylda Odpowiedz Link