Dodaj do ulubionych

PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zyczonka

17.01.05, 18:27
urodziła Artusia o 15.55 przez cc wazył 3260g a długi na 55 cm !!!!!!

Perissko, GRATULUJE strasznie !!!!
Teraz masz swoich chłopakow przy sobie i jestes szczesliwa, strasznie sie
ciesze !!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • gagat100 Peri ........ 17.01.05, 18:29
      Dużo zdrowia i uśmiechów pisków wrzasków i zabawy moc sporo radości z tupotu
      malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego usmiechu, ząbka, słowa i kroku
      porozrzucanych wszędzie klocków przytulenia okrąglej główki i uścisków małych
      rączek Artusia jak i Adasia :o))
      GRATUALCJE Asia z mezem :o))
    • anuteczek Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 18:36
      Hip hip hurra
      Całuski dla Magdy i Artusiasmile
      a.
      • aska1972 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 19:03
        Baaaaaaaaardzo się cieszę, że wszystko skończyło się dobrze!!!!
        Ogromne gratulacje dla Rodziców!!!!!
        Artuś to najpiekniejsza Nagroda za te ogromne trudy jakie przeszłaś.
        Warto było.... smile)))))
    • magda.czar Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 19:00
      Ja również przyłączam się do najserdeczniejszych życzeń dla Magdy i maluszka.
      Gratulacje dla taty i strszego braciszka.
      Co prawda nie jestem z "trudnej ciąży", ale bardzo się cieszę i chciałam się
      dopisać do dobrych życzeń.
      Pozdrawiam
      • misiabella Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 19:16
        HUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRAAAAAAAAA A!
        Ale wspaniała wiadomość!
        Gratuluję z całego serca i baaaardzo się cieszę,że tak się cudownie zakończyło.
        To ogromna radość czytać takie posty.Ucałowanie dla Peri i maleństwa od
        forumowej ciotki!Przybywaj do nas i opowiedz nam o synku,czekam na zdjęcia.
        Życzę również Peri,by jak najszybciej przyszła do siebie po operacji.
    • marzek2 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 19:14
      Perisso ale kawał chłopa jak na 37 tydzień !!! Też bardzo się cieszę i czekamy
      na Ciebie na Twoim forum smile
      • rendziak Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 19:17
        perissko
        strasznie sie ciesze i gratuluje z całego serca
        odezwij sie konicznie jak bedziecie juz w domku
        aga i kacperek
    • agata65 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 19:17
      strasznie się cieszę, pozdrawiam i mocno całuję, Was oboje...
      • mejdejka Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 19:50
        "W dniu twojego przyjscia na swiat ARTUSIU życzymy Ci, aby każda łza w Twoim
        życiu była łzą szczęscia, a uŚmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca smile "

        A szczęśliwej mamusi życzymy DUŻO ZDRÓWKA I SIŁY
        Wracaj prędko do domku i do nas na forum

        GRATULACJE DLA TATUSIA

        MARTA z mężem GRZEGORZEM, córeczką KAROLINKĄ i syneczkiem PIOTRUSIEM szalejącym
        jeszcze w brzuszku u mamuni !!!!

        POZDROMEJDEJKI
    • hop_angel Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 20:44
      Och Perri,

      Wiedziałam, że wszystko będzie dobrze a Artuś to duży chłopak, cudnie, teraz
      czekamy na zdjęcia i relację z porodu. To najpiękniejsza nagroda jaką można
      wymarzyć, życzę wielu uśmiechów, przespanych nocek i dużo szczęścia,

      Hopek z 33 tyg. Kubkiem smile
    • zonka9 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 20:58
      Madziu...w koncu jestescie razem, gratuluje cieplutko...Pozdrawim
    • basia_31 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 17.01.05, 21:35
      To wspaniała wiadomość smile)) Gratuluję Pociechy!!!
      Pozdrawiam cieplutko
      Basia
    • annu Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 18.01.05, 07:38
      Wielkie usciski dla calej rodzinki smile

      moja mała Koparka - Marianka smile
    • pimpek_sadelko Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 18.01.05, 07:48
      gratulujewink
      • magia10 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 18.01.05, 08:59
        Aż mi się łza zakręciła. Cudo jest przy Tobie i już nie musisz męczyć się z
        tymi skurczami. Wspaniale dzielna kobietko!
        Gratuluję z całego serca.
        Magda z Łukaszkiemsmile
    • alice1 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 18.01.05, 09:22
      Serdeczne gratulacjesmile))) Wiedziałam, że wszystko skończy się dobrzesmile
      Dużo uścisków dla całej rodzinkismile)))))
    • sula_i_komary Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 18.01.05, 11:23
      Gratuluje pięknego, dużego synka smile.
      Pozdrawiamy.
      sula i chłopaki-bliźniaki
      33tc
      • carina2004 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 18.01.05, 12:09
        najserdeczniejsze gratulacje dla mamy i calej rodziny smile
    • bei :)......................zatkało mnie:) 18.01.05, 12:20
      wpadam tu tak rzadko- a tu TAKA niespodziankasmile
      Peri.......witaj w klubie Artusiowych mam na zewnątrzsmile
      Wyobrażam sobie- jak tu do mnie przyjedziesz na wakacjesmile- będziemy miały 3
      Arturów do zawołaniasmile

      utul maluszka i ode mnie....smile
      cmok cmok cmok- po malutkich stópkachsmile
    • agnesm1 zyczonka ;) 18.01.05, 12:34
      Wprawdzie zyczonka juz Peri wyslalam, bo dowiedzialam sie dzieki sms-owi o
      wszystkim, ale tutaj mam troche wiecej miejsca na pisaniewink
      wiec Zycze Wam Madziu jeszcze raz duzo zdrowka, Tobie duzo radosci z Artusia wink
      - maly Dominis pozdrawia cieplo swojego rowiesnika z brzuszka wink szturchajac co
      chwila mame smile
      Milo bylo przeczytac takie dobre wiesci wink - no i ciekawa jestem ile moj
      Dominis bedzie wazyl... a za kilka dni okaze sie, czy wygralam ostatnie starcie
      z moimi bakteriami... (dzisiaj skonczylam leczenie) a jutro do mojego gina...

      Ach... przyznam sie po cichu, ze troche Ci zazdroszcze, ze mozesz juz wytulic
      swojego malego Artusia, a moj puki co rozpycha sie jak moze wink

      Agnesm i 37 tyg. Dominis
      • zielona24 Re: zyczonka ;) 18.01.05, 12:39
        I opłacił sie ten wielki trud, te kroplówki,ten fenoterol i inne straszne rzeczy.Masz kochana juz wielka nagrodę- tulisz i ściskasz najwiekszy skarb- Artusia.Dbaj o siebie i wypoczywaj ile mozesz.Wielkie gratulacje.
        Karolina i 24 tyg dzidzia smile
    • justyna1212 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 18.01.05, 13:54
      Stoczyłaś wielką walkę... Zwycięską walkę!!! Wielkie brawa dla WAS!!! Ale
      szczęście... Ale CUD...
    • ela74 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 18.01.05, 14:05
      Z całego serca gratuluję i cieszę razem z wami.
    • marcys77 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 18.01.05, 23:34
      Serdeczne gratulacje dla mamusi i malucha.
    • magdulka26 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 19.01.05, 10:44
      Chociaz mało się tu udzielam ,ale śledziłąm Twoje losy ,jestes silną
      kobietą smile) Gratuluję Ci słodkiego synka ,zyczę duuużo zdrówka i przepanych
      nocy.
    • justyna1212 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 19.01.05, 13:29
      Jakieś nowe wieści?
    • k1w0 Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 19.01.05, 13:34
      Gratulacje Peri !!! smile

      życzę Ci duuuuużo zdrówka, bezzębnych usmiechów, i ...... snu smile)

      Pozdrawiam Ania z dziewczynami
      Kasia (09.2000) i Maja (10.2004)
    • bkoniecz Re: PERISSA ma Artusia juz przy sobie :o) ...zycz 22.01.05, 14:07
      Peri,

      gratulacje!!!

      Biba i Matylda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka