Dodaj do ulubionych

Paryż - Eurocamp - prośba

12.04.05, 16:58
na początku roku próbowałam zarezerwować miejsce w Eurocampie na majowy
weekend, ale okazało się już za późno. Pewnie dużo rodaków spędzi tam ten
czas, więc myślę że i forumowicze się wśród nich znajdą. Stąd prośba o jak
najwięcej informacji praktycznych na forum o warunkach pobytu, dojeździe,
wrażeniach ze zwiedzania Paryża itd. Ja wybieram się tam dopiero jesienią i
relacje napewno pomogą w przygotowaniu wyjazdu :) Z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
      • francja5 Re: Paryż - Eurocamp - prośba 13.04.05, 11:41
        Witaj Fredziu! Twoje informacje na forum przeczytałam i wynotowałam mnóstwo
        szczegółów do wykorzystania. Wyszukiwarka nie znalazła nic o Eurocampie pod
        Paryżem. A ciekawią mnie głównie sprawy dotyczące samego campingu. Z czego
        można korzystać na jego terenie, gdzie najlepiej robić zakupy, co warto
        zobaczyć w najbiliższej okolicy, jaka jest odległośc do stacji RER, ile jedzie
        się do centrum Paryża itp. Pozdrawiam.
        aw
        • francja5 Tu Fredzio... 13.04.05, 14:24
          "W Paryżu" a naprawdę między Paryżem a Wersalem Eurocamp ma swoje mobolhime'y i
          namioty w kampingu Paris International PA21. Cytuję z katalogu "...Wycieczki do
          Paryża są bardzo proste, pobliska stacja kolejowa pozwoli wam dojechać o każdej
          porze.."Samochodem możecie wybrać się do wspaniałego Wersalu (ok.20 km), na
          pieszą wycieczkę do sklepów i restauracji Maisons-Lafitte, a na zakupy do dwóch
          pobliskich supermarketów..".
          Wybieram się tam we wrześniu, właśnie przez internet zrobiłem rezerwację.
          Katalog zamów ww.eurocamp.pl i wszystko jasne. Pozdrowienia Fredzio
              • francja5 Re: Do Fredzia... 15.04.05, 16:04
                A co Fredzio zamierza oglaądać w Alzacji? Bedę z Eurocampem w lipcu na campingu
                w Rougemont i zamierzam pojeździc trochę po Burgundii, trochę po Lotaryngii,
                trochę po Alzacji. A że fredzio ma zawsze dobre pomysły, to może bym skopiowała
                jakąś Fredziową traskę;) Pozdrawiam Kasia
                • francja5 Fredzio:... 15.04.05, 21:14
                  W Alzacji polecam Colmar, chcę zobaczyć Ottmarsheim, Than, przejechać koło
                  Grosser Belchen, Muenster. Albo: Kaysersberg, Col du Bonhomme,
                  St.Marie-aux-Mines, Schlettstadt. Wogóle hasło Alzacja padło, gdy z planu
                  wyprawy wynikła konieczność noclegu w Alzcji - główny cel to "Dokończyć Paryż"
                  i "La Rochelle" (+okolice).
                  Fredzio
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka