hesjja 23.08.05, 13:09 Niedługo jadę do toskanii a jestem też ogromnym żarłokiem. I zastanawiam się co warto przywieźć sobie z włoch, coś z czym u nas krucho a stanowi esencję włoskiej kuchni. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
porrka Re: kulinarnie 23.08.05, 14:02 Wino, oliwe, oliwki, kawal parmezanu, prosciutto crudo, arbuza :-P Odpowiedz Link Zgłoś
linn_linn Re: kulinarnie 23.08.05, 14:18 Na forum Kuchnia byl taki watek. Sporo produktow przypomina sie po czasie. zajrzyj tam. Oczywiscie wino, oliwa / dobra / i sery to pewniaki. Odpowiedz Link Zgłoś
hesjja Re: kulinarnie 23.08.05, 20:51 Dzieki za sugestie. Potrzebuje jakies konkrety, bo tak pi razy oko wiem.. no ale lęcę jeszcze na kuchnie :-) Odpowiedz Link Zgłoś