Dodaj do ulubionych

kulinarnie

23.08.05, 13:09
Niedługo jadę do toskanii a jestem też ogromnym żarłokiem. I zastanawiam się
co warto przywieźć sobie z włoch, coś z czym u nas krucho a stanowi esencję
włoskiej kuchni.
Obserwuj wątek
    • porrka Re: kulinarnie 23.08.05, 14:02
      Wino, oliwe, oliwki, kawal parmezanu, prosciutto crudo, arbuza :-P
      • linn_linn Re: kulinarnie 23.08.05, 14:18
        Na forum Kuchnia byl taki watek. Sporo produktow przypomina sie po czasie.
        zajrzyj tam. Oczywiscie wino, oliwa / dobra / i sery to pewniaki.
        • hesjja Re: kulinarnie 23.08.05, 20:51
          Dzieki za sugestie.
          Potrzebuje jakies konkrety, bo tak pi razy oko wiem.. no ale lęcę jeszcze na
          kuchnie :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka