Gość: tunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.06, 08:29 Właśnie wróciłam z Rzymu. Nocowałam u Sióstr Urszulanek na Via Cassaletto 557. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: TFC Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.ibb.waw.pl 10.07.06, 09:15 To ja chętnie zapytam: 1.jaka cena? 2.Czy przyjmują tylko kobiety/dziewczyny? 3. Od której do której otwarte jest wejście? 4. Czy łazienki sa przy każdym pokoju? 5. Czy jest możliwość przechowywania swoich własnych produktów i przygotowywania posiłków? 6. A może można wykupić posiłki? 7. Czy łatwo da się dojechać z Ciampino (i ile czasu to zajmuje)? 8. Jak z dostaniem się do Watykanu? 9. Może nieco standarcie pokoi? Jeśli uzyskam odpowiedź na choćby kilka z tych pytań to będę wdzięczna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.ip.netia.com.pl 16.04.13, 10:54 Witam ja cie chętnie odpowiem na kilka pytań: 1.dokładnie to nie wiem ale nie jest bardzo drogo i cena jest do zgonienia 2.Przyjmują całe rodziny (kobiety , dzieci mężczyzn) 3.wszystko jest do uzgodnienia ( ja wracałam ok. 2 w nocy ) 4. każdy pokój ma łazienkę 5. tak 6. Siostry gotują pysznie i można płacić za wynajem z wyżywieniem lub bez Tylko ja piszę o Scauri bo tam też siostry maja dom wypoczynkowy i jest porostu super, byłam tam w zeszłym roku na wakacjach we wrześniu ze względu że mam małe dziecko i nie było upałów po 40 stopni, dom znajduje się nad samym morzem dzieli go tylko promenada od morza, siostry mają piękny ogród i duży plac zabaw dla dzieci gdyż w roku szkolnym prowadza przedszkole. Miejscowość jest urocza , malownicza i ma piękne połączenie morza ze skałami (czad), plaże są piękne i szerokie, małe restauracje i kawiarenki. Do Rzymu jedzie się pociągiem ok. 1 godziny i wysiada się w centrum Rzymu. POLECAM BARDZO GORĄCO . dAJE NUMER TEL DO TEGO DOMU. 0771683091 prosić siostrę MIROSŁAWĘ (MIRKĘ). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.radom.vectranet.pl 30.10.15, 19:35 Jeśli ktoś szuka noclegu w Rzymie to polecam ale to bardzo gorąco noclegi u sióstr Urszulanek w samym centrum Rzymu na Via di Villa Ricotti 2, metro B, pokoje z łazienkami i śniadaniami. Ogólne idzie się z siostrami dogadać , są przesympatyczne, pytajcie koniecznie o siostrę MIRKĘ. Ja miałam tez kolację. tel. 0644238624, mail orsoline@orsmaria.it. Będziecie bardzo zadowoleni. siostra Mirka służy wszelką pomocą. Warto skorzystać. Ceny od 30 do 42 euro z pyszną i obfitą kolacją. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.radom.vectranet.pl 30.10.15, 19:25 Gorąco polecam noclegi u sióstr Urszulanek w Rzymie na Via di Villa Ricotti 2 w centrum stacja metra B, pokoje z łazienkami i przepysznym śniadaniem, wifi, możliwość wykupienia włoskiej kolacji. Byłam we wrześniu i gorąco polecam. Pytajcie o siostrę Mirkę, Odpowiedz Link Zgłoś
tomon123 Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 29.05.17, 09:56 Właśnie wróciłem z Rzymu. Mieszkaliśmy tydzień u Sióstr na Via di Villa Ricotti (2 osoby). Właściwie potwierdzam to, co napisały Ewa i ala dwa lata temu. Bardzo fajnie. Pokój z łazienką, ładny i czysty, siostry bardzo miłe, dobre jedzenie, ładna cicha okolica, blisko do metra i autobusów, wi-fi. Siostry zamykają dom o północy. Śniadanie od 7-ej, kolacja od 19:30. Rządzi Siostra Mirka. Na maile zawsze odpowiada. Pozostałe siostry nie są Polkami. Chciałbym tam jeszcze wrócić. Tomek Odpowiedz Link Zgłoś
alzara Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 12.06.17, 12:16 A jaki jest do siostry Mirki telefon i e-mail ? Odpowiedz Link Zgłoś
tomon123 Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 13.06.17, 08:52 E-mail chyba się tu gdzieś pojawił już w tym wątku, ale podam: orsoline@orsmaria.it Tomek Odpowiedz Link Zgłoś
alzara Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 29.06.17, 19:22 Dziękuję za odpowiedź. We wrześniu pojadę do sióstr na Via Del Casaletto 541 , a w grudniu skontaktuję się z siostrą Mirką na Via di Villa Rocotti 2 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek M Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.20, 20:17 Serdecznie polecam! Mają stronę interenetową: urszulanki.com.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tunia Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.06, 12:05 1.nocleg+ śniadanie 25 euro od osoby 2.przyjmują kobiety i męższyzn 3.czynne od rana do 23.00 (nei dłużej!) 4.nie jestem pewna,mój pokuj nr02 miał łazienkę z kabiną i bidetem, ale widzialam też łazienkę na korytarzu 5.można pożyczyć talerze,szklankę itp. nie pytałam o przechowywanie praduktów. Niedaleko jest duży sklep, więc można kupować na bieżąco. 6.tylko śniadania:chleb,bułki,masło,dżem,serki,herbata,kawa,mleko 7.nie wiem, lądowałam na Fiumicino 8.bardzo łatwo,niedaleko jest przystanek autobusowy,wsiadasz w 870 i jedziesz prawie do końca;siostra Mirka chętnie wytłumaczy. 9.pokoje skromne, ale czyściutkie,pościel, ręczniki,mydełko w płynie, papier, dużo miejsca na rzeczy.Tak wyglądał mój pokój,wiem,że są też mniejsze i że na poddaszu jest bardzo gorąco Odpowiedz Link Zgłoś
vanessa_io Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 13.07.06, 11:20 A czy z dzieckiem przyjmują? 3 letnim... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: S: Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.ip.netia.com.pl 16.04.13, 11:05 Jak macie dzieciaki i chęci do wypoczywania we Włoszech to polecam w Scaurii u siostry Mirki, jakby coś mam tel. 07 71683091. Jest tam wszystko co potrzeba w wakacje. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anna Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.24-87-b.business.telecomitalia.it 15.04.13, 11:07 jest tez fantastycznie u siostr urszulanek w Scauri , tuz nad morzem... Pytajcie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.ip.netia.com.pl 16.04.13, 09:47 a jak tam dojechać komunikacją publiczną? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edyta Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.gov.pl 23.04.13, 14:21 Czy możesz podać namiary? Nie mogę nigdzie znaleźć w internecie jak mozna tam zamówić noclegi. Bardzo prosze o e-mail lub choćby nr tel. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tunia Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.06, 19:54 Tak, przyjmą.A wokół domu jest bardzo ładny ogród, więc można wyjść z dzieckiem na powietrze. Odpowiedz Link Zgłoś
tiberina Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 13.07.06, 19:57 Witaj, Czy byłabys tak miła i przesłała więcej informacji o noclegu? ( telefon, ceny, osoba kontaktowa). Będę Ci niezmiernie wdzięczna. Mój mail: tiberina@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Riva Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.jaslo.pl / 80.48.103.* 14.07.06, 11:46 Ja też poproszę o więcej inforamcji. Mój email: banitez@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś
goska.arch Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 15.07.06, 01:09 Jak daleko jest od Sióstr do centrum? Ilu osobowe są pokoje? Jak dojechać tu z Fiumicino? W jaki sposób można zarezerwować pokój? Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tunia Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.06, 08:59 na lotnisku, idąc zwyczajnie za ludzmi, dochodzisz do wyjścia(ALE NIE WYCHODZISZ)i schodami ruchomymi oraz tunelem,dochodzisz do stacji kolejki. Kupujesz bilet za 5 euro na kolejke podmiejska,(nie na ekspres Leonardo) jedziesz do stacji Trastevere.Tu kup bilet (ja polecam sieciówkę) Wychodzisz przed dworzec, na wprost masz skrzyzowanie- wsiadasz w tramwaj nr 8 i jedziesz do konca( w kierunku zachodnim). Tramwaj zatrzymuje sie na ulicy prostopadlej do Via Casaletto-wysiadziesz z tramwaju, skrecisz w prawo idziesz w dół ok. 200m masz przystanek autobusu 870,pokaz kierowcy adres to ci powie gdzie wysiąść.Mnie wysadził przy bramie budynku.Mozna się łatwo dogadać nawet jeśli znasz słabo angielski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna Stopa Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.158.217.27.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.07.14, 15:07 Witam a znają też język polski Odpowiedz Link Zgłoś
alzara Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 15.05.17, 17:58 Od 2006 roku są tam tylko polskie siostry i bardzo smacznie żywią. Odpowiedz Link Zgłoś
aseretka Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 15.05.17, 20:22 > Od 2006 roku są tam tylko polskie siostry Skąd taka bzdurna informacja? Są tam Urszulanki różnej narodowości. > i bardzo smacznie żywią. To prawda. Jedzenie bardzo smaczne. :) Odpowiedz Link Zgłoś
alzara Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 23.05.17, 22:32 W domu, w którym jest hotel pracują wyłącznie polskie siostry od 2006 roku, wcześniej były różnej narodowości. Proszę zapytać...tel. +39 066 536 789.....poczta e-mail : info@casaorsoline.it......adres: Via del Casaletto 541 00151 Roma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: steher Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: 109.95.233.* 05.03.20, 19:30 Strona internetowa sióstr urszulanek z Via del Casaletto 541 urszulanki.com.pl Tam zobaczysz pokoje (wszystkie z osobnymi łazienkami) i doczytasz dojazdy do kluczowych punktów Rzymu i Watykanu, opinie gości ...itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek M Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.20, 20:20 Wszystkie siostry są Polkami. Bez obaw:) Mają swoją strone internetowa. urszulanki.com.pl tam szczegółowe informacje, polecam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tunia Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.06, 09:04 Rezerwować można telefonicznie 0039066536473 lub mailem cg-ors@istututosacrocuoreorsoline.191.it nie ma żadnych zaliczek, placisz dopiero na miejscu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erwin Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.06, 20:39 mam pytanie: czy ktoś z was orientuje się z jakim wyprzedzeniem trzeba rezerwować noclegi u sióstr? albo np w Domu polskim? czy na 1 tydzień przed przyjazdem jest szansa na zarezerwowanie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mag Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.aster.pl 15.08.06, 01:37 A i jeszcze raz jak daleko do centrum tzn. ile dojazd mniej więcej czasu zajmuje?? I czy często chodzą te autobusy. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mag Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.aster.pl 15.08.06, 11:17 I ja bym tez b. prosila o dodatkowe info na ten temat, na mojego maila maggy16pl@yahoo.com PS. CZy z tym adresem mailowym do sióstr jest wszystko Ok? Czy to nie powinno buc instituto? Bo probowalam cos w internecie znalezc ale wyszukiwarka odmawia posłuszeństwa. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mamalgosia Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 16.04.13, 12:38 Nie wiem, kto wywlókł ten wątek, ale te Siostry już są gdzie indziej. Też można u nich nocować. Do centrum daleko. Dla mnie wadą było to, że o 22giej zamykały i włączały alarm. Z centrum trzeba było wyjechać już o 21szej żeby zdążyć z przesiadką Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwiaczek Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.dynamic.chello.pl 20.04.13, 19:50 Czy chodzi o Scauri? Czy możesz podac jakieś namiary - nr tel, e-mail do tych sióstr? Mam jakiś nr tel. ale nie mogę się tam dodzwonić. Z góry dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.radom.vectranet.pl 30.10.15, 19:58 Masz jakieś nieświeże informacje. Siostry nadal działają i mają się świetnie. Są i w Rzymie i w Scauri i ogólne na całym świecie. Ja byłam w tym roku u sióstr i polecam. Do domu wracałam na 24 , posiłki serwują bardzo smaczne a niezastąpiona pomoc sióstr co zwiedzić i jak tam dotrzeć jest nieoceniona. Proponuje Ci jechać do jakiegokolwiek hotelu w rzymie gdzie recepcjonistka słabo mówi po angielsku i dogadaj się z nią co i gdzie zobaczyć, życzę powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
davide2016 Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 20.01.17, 21:40 siostry sa i dobrze sie maja .. mozna tez rezerwowac w drugim domu siostr .. podaje adres email info@casaorsoline.it lub telefonicznie 0039 066536789 ... mozna po polsku Odpowiedz Link Zgłoś
violabiuro Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 05.08.15, 14:59 Proszę o podanie adresu e-mail do Sióstr,,ponieważ chciałam zamówić nocleg i kilka słów na temat warunków noclegu , jeśli nie sprawi to kłopotu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.radom.vectranet.pl 30.10.15, 19:52 podam ci numer telefonu do sióstr urszulanek do Rzymu , tel. 0644238624, mail orsoline@orsmaria.it koniecznie poproś o siostrę Mirkę , ona wszystko wytłumaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robert Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.adsl.inetia.pl 11.07.16, 14:31 witam i jak udało ci sie w rzymie u tych siostr nocowac ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzegorz Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: 212.180.227.* 21.11.15, 22:51 dzień dobry, planuję latem wybrać się do Watykany czy może mi Pani podać namiary do Sióstr Urszulanek. Jak patrzyłem na mapie z tego miejsca do Watykanu jest ok 7 km, bardzo by mi to pasowało bowiem jadę tam z moją babcią. Dziękuję i pozdrawiam Grzegorz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gaga Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.internetia.net.pl 20.02.16, 16:52 Ja bym była mega wdzięczna za podanie adresu e mail do sióstr. znalazłam na ich stronie jakiś, ktoś tutaj podwał ale wszystkie meile przychodzą zwrócone (nie ma takiego adresu email). Odpowiedz Link Zgłoś
aseretka Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 20.02.16, 17:45 Jeśli chodzi Ci o dom przy Via Casaletto to adres masz tu: wikimapia.org/19796455/pl/Casa-Generale-di-Suore-Orsoline-del-Sacro-Cuore-di-Ges%C3%B9-Agonizzante Jeśli o ten przy Via di Villa Rocotti to tu: www.orsolinescga.it/ricotti.htm Odpowiedz Link Zgłoś
0515esmeralda Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 28.10.16, 10:57 Jaka jest cena jednego noclegu u Sióstr i czy można płacić w złotówkach. Zofia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maria Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.fbx.proxad.net 24.04.17, 00:16 Goraco polecam noclegi u siostr Urszulanek w Rzymie. Dom polozony w pieknym parku sosnowym, pelnym kolorowych kwiatow. Czyste pokoje z lazienkami az lsnia. Niesamowita kuchnia siostry Wandy przyciaga smakowitoscia. Zyczliwosc i pomoc siostr nie maja granic. Niedaleko do centrum. Bylismy grupa 21-osob, warunki rewelacyjne i niedrogo. maria Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zero Re: Rzym: Dom Polski JPII IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.17, 18:25 Jest jeszcze > Dom Polski JPII PS Najlepszy dojazd pociągiem/metrem Odpowiedz Link Zgłoś
alzara Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 28.04.17, 21:11 Aktualny telefon do Sióstr Urszulanek: via del Casaletto 541, 00151 Roma........+39 066 536 789 Do miasta autobus 870 i tramwaj nr 8........warto korzystać-piękna okolica. Przyjmują max. 24 osoby na jeden turnus. Odpowiedz Link Zgłoś
alzara Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 03.05.17, 15:17 aktualny adres poczty e-mail : info@casaorsoline.it Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek M Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.20, 20:22 Polecam ten dom i kuchnie siostry Wandy:) Ich strona: urszulanki.com.pl Odpowiedz Link Zgłoś
grachamka44 Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 27.07.18, 09:20 Jak drogie są tam noclegi? Czy dużo mają miejsc noclegowych? I czy mogą tam nocować także mężczyźni, wybieramy się z mężem? Odpowiedz Link Zgłoś
aseretka Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 27.07.18, 22:00 Byłam tam sporo lat temu (chyba w 2004 r.) i ceny pewnie już się zmieniły. Ja, o ile dobrze pamiętam, płaciłam ok 30 euro od osoby ze śniadaniem i kolacją. Najlepiej jednak zadzwonić lub wysłać e-maila z zapytaniem o cenę i dostępność pokoju w danym terminie. Oczywiście mogą tam nocować osoby różnej płci. Pewnym ograniczeniem był jednak powrót przed 24:00. No i oczywiście niedopuszczalne były takie ekscesy, jak: głośne biesiadowanie nocne, innego rodzaju hałasy i awantury. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa@czajkagmail.co Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.147.2.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.01.19, 07:53 PYTANIE O NOCLEG U URSZULANEK Odpowiedz Link Zgłoś
paw.mat1 Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek 03.02.19, 11:22 Właśnie wróciłem z Rzymu. Nocowałem u sióstr Urszulanek na Via del Casaletto 541. Gorąco polecam. Pokoje czyste i wszystkie z łazienkami. Niektóre z nich mają balkony. W cenie noclegu jest śniadanie. Można dodatkowo dokupić przepyszne dwudniowe obiady. Jeśli się siostry poprosi, to załatwiają tanszy niz z postoju transport z i do lotniska. Naprawdę gorąco polecam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justyna Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.20, 11:30 Witam, czy zna ktoś moze adres strony internetowej sióstr urszulanek w Rzymie. Interesują mnie też opinie jak jest. Jaka cena, jak daleko do centrum, jaka atmosfera. Dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek M Re: Rzym: noclegi i Sióstr Urszulanek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.20, 20:23 Podaje adres: urszulanki.com.pl Polecam serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś