Dodaj do ulubionych

cesenatico

IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 14.06.03, 21:27
WYBIERAM SIĘ DO CESENTICO MOŻE KTOŚ TAM BYŁ I MOŻE MI POMÓC CO CIEKAWEGO TAM
JEST DO ZWIEDZANIAJAK SPĘDZAĆ WOLNY CZAS?
Obserwuj wątek
    • Gość: Linn Re: cesenatico IP: *.dialup.tiscali.it 16.06.03, 07:19
      Zajrzyj na www.cesenatico.it / takze w innych wersjach jezykowych /.
    • aniawegrzyn Re: cesenatico 03.07.03, 21:20
      Kiedy się wybierasz do Cesenatico? My planujemy wyjazd 23.08, bo wtedy
      znacznie taniej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka