Dodaj do ulubionych

sardynia w grudniu

08.12.08, 17:02
Czesc
Wybieramy sie w kilka osob na Sardynie w okresie 27.12-01.01.2009 kompletnie w
ciemno i pierwszy raz. Czy ktos byl tam w grudniu i moglby sie podzielic
informacjami czy chocby wrazeniami?
Pozdrawiam Tomek
Obserwuj wątek
      • tom15002900 Re: sardynia w grudniu 08.12.08, 21:40
        No wiec, ladujemy w Olbii a potem ......sie zobaczy! Moze Nuoro i okolice(jest
        autobus)albo pociagiem w kierunku Caligari, mamy nadzieje znalezc tereny nie
        odwiedzane masowo przez turystow w tym czasie(turystow nie znosimy - stad
        grudzien a nie lipiec). Interesuja nas mozliwosci kwaterunkowe, czy wszystko co
        tanie w grudniu pozamykane? czy miejsca typu agroturismo beda czynne i ..czy
        tak strasznie jest tam w sylwestra;-)
        • linn_linn Re: sardynia w grudniu 09.12.08, 07:23
          W tym czasie masy turystow na pewno nie spotkasz. Poklikalam troche i faktycznie
          wiele hoteli proponuje Sylwestra, niektorzy pytaja o opinie, a le samych opinii
          na ten temat nie udalo mi sie znalezc. Moge sie mylic, ale mi Sardynia w grudniu
          jakos smutno sie kojarzy. Jesli dobrze pametam, ktos narzekal na to, ze Nuoro
          jest jest bardzo nieciekawa miejscowoscia. Latem, tym bardziej zima. A skad w
          ogole taki pomysl? Dla mnie Sardynia to morze i slonce. Zima podobno zmienia sie
          nie do poznania.
              • bella_sardegna Re: sardynia w grudniu 29.12.08, 11:27
                ewa, na Sardynii jest wiele takich hoteli. standard i ceny zależą
                przedewszystkim od regionu. a pytanie co polecam do zwiedzenia na sardynii jest
                zbyt ogólne. Bo Sardynia jest cała piękna i w kazdym regionie jest cos co warto
                zobaczyc. jesli chcesz jakies konkretnej odpowiedzi sprecyzuj pytanie...tzn w
                którą cześć wyspy sie wybierasz, jak długo tam będziesz i jakim środkiem
                transportu zamierzasz sie tam poruszać.
                • Gość: ada do bella_sardegna IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 03.01.09, 20:28
                  Mam prośbę, czy można skorzystać z twojej pomocy.
                  Chcielibyśmy się wybrać początkiem czerwca samolotem na Sardynię z dwójką dzieci
                  (10 i 3 lata), Czy mogłabyś nam polecić jakiś tani hotel blisko plaży, bądź
                  apartament.Nastawiamy się raczej na plażowanie.Ach i
                  żeby był jakiś prosty dojazd z lotniska w Olbii.
                  Dziękuję i pozdrawiam
                  • alberto40 Re: do bella_sardegna 10.05.13, 21:20
                    Witam ..mam na imie Marzena :)Mieszkam z mezem Albertem w Lodynie pare lat ..Albert pochodzi Sardegni -Teulada south coast 56 km Cagliari wiec tesciowie maja 2 pokojowy apartamecik zpelnym wyposazeniem.. jak kuchnia naczynia itp.wszystko nowiutke..wsam raz apartamecik nadajacym sie na urlopik z dziecmi ..:) My co roku spedzamy wakacje corka caly lipiec jest slicznie mieszkamy obok u tesciow ..Wiec jak panstwo chcieli by zarezerwowac checia pomoge jak I wam,tak I tesca :) zarezerwowac apartamecik wszyatkie informacie moge podac przez skepa...moj tel 00447943817521
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka