06.10.06, 08:26
Witam plażowiczki, czy może któraś z Was ma pomysły na potrawy z gorącego
mleka na zimne dni na I fazę( oprócz kakao, które jedyne mi do głowy
przychodzi).Będę wdzięczna bardzo.... pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • madziuus Re: Mleko 06.10.06, 17:16
      hmm powiem Ci ze nigdy nie probowalam nic takiego wymyslicsuspicious w 1 fazie chyba
      ciezko cos przypasowac do mleka, zeby to ono w daniu gorowalosuspicious moze np z
      orzeszkami,jakas orzeszkowa mieszankatongue_outbig_grin i jesc jak platki z mlekiem.... no
      nie wiemsmile
      • gaapa Re: Mleko 06.10.06, 17:27
        moze jakas zupa dyniowa na mleku?nie jestem pewna czy mozna dynie,ale chyba tak.
    • emkaa3 Re: Mleko 08.10.06, 14:19
      Dzięki za pomysły, to połączenie z orzeszkami może być całkim niezłe,
      pozdrawiam..
      • madziuus Re: Mleko 08.10.06, 19:45
        ale uwazaj na orzeszki bo zaduzo nie mozna...;]
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka