emkaa3 06.10.06, 08:26 Witam plażowiczki, czy może któraś z Was ma pomysły na potrawy z gorącego mleka na zimne dni na I fazę( oprócz kakao, które jedyne mi do głowy przychodzi).Będę wdzięczna bardzo.... pozdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
madziuus Re: Mleko 06.10.06, 17:16 hmm powiem Ci ze nigdy nie probowalam nic takiego wymyslic w 1 fazie chyba ciezko cos przypasowac do mleka, zeby to ono w daniu gorowalo moze np z orzeszkami,jakas orzeszkowa mieszanka i jesc jak platki z mlekiem.... no nie wiem Odpowiedz Link
gaapa Re: Mleko 06.10.06, 17:27 moze jakas zupa dyniowa na mleku?nie jestem pewna czy mozna dynie,ale chyba tak. Odpowiedz Link
emkaa3 Re: Mleko 08.10.06, 14:19 Dzięki za pomysły, to połączenie z orzeszkami może być całkim niezłe, pozdrawiam.. Odpowiedz Link