mona.blue 28.12.18, 15:40 Ciekawy artykuł o sadyzmie www.psychologytoday.com/us/blog/the-harm-done/201812/what-drives-sadists-aggression?amp&__twitter_impression=true Sadysci odczuwają przyjemność sprawiając innym ból i cierpienie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mona.blue Re: Sadyzm 29.12.18, 04:37 en.m.wikipedia.org/wiki/Sadistic_personality_disorder A tu z Wikipedii Odpowiedz Link Zgłoś
mona.blue Re: Sadyzm 30.12.18, 23:26 Dziwne mi się to wydaje, że odczuwa się przyjemność z krzywdzenia drugiego człowieka. Nie bardzo to rozumiem, jak można być takim zwyrodnialcem. Pomijam takich ludzi szerokim łukiem. Odpowiedz Link Zgłoś
mona.blue Re: Sadyzm 30.12.18, 23:27 mona.blue napisała: > Dziwne mi się to wydaje, że odczuwa się przyjemność z krzywdzenia drugiego czło > wieka. Nie bardzo to rozumiem, jak można być takim zwyrodnialcem. Pomijam takic > h ludzi szerokim łukiem. * omijam nie pomijam Odpowiedz Link Zgłoś
mona.blue Re: Sadyzm 31.12.18, 00:02 Czasem się nie da, ale przydałoby się umieć walczyć z takimi ludźmi, żeby znów nie stać się ich ofiarą. Odpowiedz Link Zgłoś