28.12.18, 15:40
Ciekawy artykuł o sadyzmie

www.psychologytoday.com/us/blog/the-harm-done/201812/what-drives-sadists-aggression?amp&__twitter_impression=true
Sadysci odczuwają przyjemność sprawiając innym ból i cierpienie.
Obserwuj wątek
    • mona.blue Re: Sadyzm 29.12.18, 04:37
      en.m.wikipedia.org/wiki/Sadistic_personality_disorder

      A tu z Wikipedii
    • mona.blue Re: Sadyzm 30.12.18, 23:26
      Dziwne mi się to wydaje, że odczuwa się przyjemność z krzywdzenia drugiego człowieka. Nie bardzo to rozumiem, jak można być takim zwyrodnialcem. Pomijam takich ludzi szerokim łukiem.
      • mona.blue Re: Sadyzm 30.12.18, 23:27
        mona.blue napisała:

        > Dziwne mi się to wydaje, że odczuwa się przyjemność z krzywdzenia drugiego czło
        > wieka. Nie bardzo to rozumiem, jak można być takim zwyrodnialcem. Pomijam takic
        > h ludzi szerokim łukiem.

        * omijam nie pomijam
        • mona.blue Re: Sadyzm 31.12.18, 00:02
          Czasem się nie da, ale przydałoby się umieć walczyć z takimi ludźmi, żeby znów nie stać się ich ofiarą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka