Dodaj do ulubionych

Konferencja IATEFL

13.05.08, 22:14
Ktoś bywa, warto się wybrać?
www.lodz2008.iatefl.org.pl
pzdr,
Aga
Obserwuj wątek
    • amused.to.death Re: Konferencja IATEFL 14.05.08, 17:52
      byłam na trzech.
      warto:))

      Czasami zdarzają się wykłady z których nie jestem zadowolona, ale ogólnie to
      zawsze można wybrać dla siebie coś ciekawego:)
      • aga.p.p Re: Konferencja IATEFL 15.05.08, 11:04
        Mówisz?:)
        Mam ochotę się wybrać, ale na razie nie ma jeszcze dokładniejszych informacji o wykładach. Poczekam chyba na spis tematów i wtedy zobaczę.

        pzdr,
        Aga
        • amused.to.death Re: Konferencja IATEFL 15.05.08, 22:40
          spis tematów chyba dosyć późno się pojawia.
          a jeśli zapłacisz wcześniej to chyba powinno być mniej, tak przynajmniej zawsze
          było.

          i zazwyczaj jest tak, że w tym samym czasie jest wiele wykładów, które możesz
          sobie wybrać;)
          • nafka Re: Konferencja IATEFL 17.05.08, 14:20
            Ja tez mam sie zamiar wybrac, jade po raz pierwszy, jak jest z noclegiem, co
            najlepiej wybrac?
            • amused.to.death Re: Konferencja IATEFL 17.05.08, 17:40
              my zawsze spaliśmy w akademikach - najtańsza obca.
              Wszystko było OK.
    • alina.walkowiak Re: Konferencja IATEFL 18.05.08, 13:15
      Dla mnie za drogo - 400 zl to polowa mojej pensji. Szkoda, ze nie jest za darmo.
      Jakby doliczyc koszty podrozy i zakwaterowania to w sumie wyjdzie na to, ze
      wydam w weekend cala pensje. Chociaz, pewnie bedzie fajnie :((
      • nafka Re: Konferencja IATEFL 19.05.08, 20:04
        drogo, prawda, ja na szczescie wydebilam dofinansowanie od dyrekcji, normalnie
        byloby za duzo:(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka