aga.p.p 13.05.08, 22:14 Ktoś bywa, warto się wybrać? www.lodz2008.iatefl.org.pl pzdr, Aga Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
amused.to.death Re: Konferencja IATEFL 14.05.08, 17:52 byłam na trzech. warto:)) Czasami zdarzają się wykłady z których nie jestem zadowolona, ale ogólnie to zawsze można wybrać dla siebie coś ciekawego:) Odpowiedz Link
aga.p.p Re: Konferencja IATEFL 15.05.08, 11:04 Mówisz?:) Mam ochotę się wybrać, ale na razie nie ma jeszcze dokładniejszych informacji o wykładach. Poczekam chyba na spis tematów i wtedy zobaczę. pzdr, Aga Odpowiedz Link
amused.to.death Re: Konferencja IATEFL 15.05.08, 22:40 spis tematów chyba dosyć późno się pojawia. a jeśli zapłacisz wcześniej to chyba powinno być mniej, tak przynajmniej zawsze było. i zazwyczaj jest tak, że w tym samym czasie jest wiele wykładów, które możesz sobie wybrać;) Odpowiedz Link
nafka Re: Konferencja IATEFL 17.05.08, 14:20 Ja tez mam sie zamiar wybrac, jade po raz pierwszy, jak jest z noclegiem, co najlepiej wybrac? Odpowiedz Link
amused.to.death Re: Konferencja IATEFL 17.05.08, 17:40 my zawsze spaliśmy w akademikach - najtańsza obca. Wszystko było OK. Odpowiedz Link
alina.walkowiak Re: Konferencja IATEFL 18.05.08, 13:15 Dla mnie za drogo - 400 zl to polowa mojej pensji. Szkoda, ze nie jest za darmo. Jakby doliczyc koszty podrozy i zakwaterowania to w sumie wyjdzie na to, ze wydam w weekend cala pensje. Chociaz, pewnie bedzie fajnie :(( Odpowiedz Link
nafka Re: Konferencja IATEFL 19.05.08, 20:04 drogo, prawda, ja na szczescie wydebilam dofinansowanie od dyrekcji, normalnie byloby za duzo:( Odpowiedz Link