Dodaj do ulubionych

+ pytanie o karite

21.08.04, 12:56
czy kosmetyki z wyciagiem z karite mozna stosowac przy kazdym rodzaju skory
[chodzi mi np. o to, czy nie uczulaja]? i czy nasze rodzime, o ile mi wiadomo,
produkty Les Karites sa godne polecenia?
Obserwuj wątek
    • lunalovelight Re: + pytanie o karite 21.08.04, 14:10
      up up up :)

      zalezy mi na opiniach, bo zastanawiam sie, czy zamowic sobie linie Les Karites.
      • Gość: martek Re: + pytanie o karite IP: 217.153.198.* 21.08.04, 15:00
        Ja ja tez planuje zamowic :) naczytalam sie opinii dobrych na jej
        temat,zwlaszcza balsam,krem z maslem kakaowym i karite,maska do wlosow. No i
        tak sie nosze z zakupem od jakiegos czasu-i zdecydowalam,zamawiam.Mam
        nadzieje,ze zalowac nie bede.
        Pozdrawiam.

        ps.aaa,jest jeszcze taki krem-100% maslo karite-moze ktos uzywal?podobno tez
        wspanialy,mozna dodawac do kapieli,jako odzywke do wlosow i jak zwykly krem
        tez...
      • Gość: martek jeszcze cos,zbaczam z tematu :) IP: 217.153.198.* 21.08.04, 15:04
        Twoja sygnaturka :)
        ...For both our oars, with little skill,
        By little arms are plied...

        hihi,tez to lubie :)
        • lunalovelight Re: jeszcze cos,zbaczam z tematu :) 21.08.04, 15:15
          ja uwielbiam, mimo, ze dawno lata dzieciece za mna ;) [ale tak wlasciwie - czy
          to aby na pewno dzielo powinno byc nagminnie przeznaczane dla lubych dziatek :D
          ?]. czytalas 'zlote popoludnie' sapkowskiego? swietna wariacja na temat :).

          a co do les karites - gdzie widzialas te opinie?
          • Gość: martek Re: jeszcze cos,zbaczam z tematu :) IP: 217.153.198.* 22.08.04, 22:58
            noo,mi sie lepiej czyta Alicje teraz,niz jak dzieckiem bylam-chyba to mowi samo
            za siebie ;)

            a te opinie czytalam na wizazu i na jakims jeszcze forum,a moze na
            esentii,skomentowal ktos,o,chyba tak!

            pozdrawiam :)
    • lunalovelight jeszcze raz up! ;) 21.08.04, 22:44

    • Gość: justy Re: + pytanie o karite IP: *.ynet.pl / 213.241.34.* 22.08.04, 10:22
      samo masło karite nie jest częstym alergenem- 20% karite zawiera np. balsam LRP
      lipikar baume dla alergików i niemowląt od 1 miesiaca zycia. czy kosmetyk
      uczuli zależy raczej od tego, co oprócz karite w nim siedzi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka