Gość: Beata17
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.05.05, 21:35
Poradzcie mi czym najlepiej sie depilowac?? Zwlaszcza chodzi mi o nogi, okolice bikini i te no wiecie (zakryte czesci pod
bielizna)... Jakie kremy sa najlepsze, albo zele - chciałabym aby cena byla w miare ludzka. I co zrobic zeby efekty utrzymały sie
na jak najdluzej i zeby w miejscu intymnym nie wrastały ostre kłujace włoski, nie robiły sie czerwone chrostki i zeby "ładnie" tam
wygladac?? Wierze ze macie jakies swoje sprawdzone sposoby i prosze o pomoc :)
PS: A jak wydepilowac posladki?? Przeciez nie wygole ich zebym za 2 dni miała "zarost"...pomozcie
pozdrawiam