mal-sia 07.04.08, 20:15 kupiłam merz specjal i nie był on zamkniety tzn nie był zabezpieczony taka zgrzewka,ani nakretka nie była jak by to napisac uczepiona do takich zabkow czy tak ma byc czy nie ?hmmmm..... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malange Re: merz specjal 07.04.08, 20:37 Nie ma zgrzewki ani zabezpieczenia ani ząbków. Zwykły słoiczek do odkręcania. Odpowiedz Link Zgłoś
serwetka7 Re: merz specjal 08.04.08, 07:49 Dokładnie to nie jest zgrzewka tylko zwykły słoiczek z nakrętką w pudełku papierowym. Zawartość tabletek - 60 - możesz policzyć. Odpowiedz Link Zgłoś