Dodaj do ulubionych

merz specjal

07.04.08, 20:15
kupiłam merz specjal i nie był on zamkniety tzn nie był zabezpieczony taka
zgrzewka,ani nakretka nie była jak by to napisac uczepiona do takich zabkow
czy tak ma byc czy nie ?hmmmm.....
Obserwuj wątek
    • malange Re: merz specjal 07.04.08, 20:37
      Nie ma zgrzewki ani zabezpieczenia ani ząbków. Zwykły słoiczek do odkręcania.
      • serwetka7 Re: merz specjal 08.04.08, 07:49
        Dokładnie to nie jest zgrzewka tylko zwykły słoiczek z nakrętką w
        pudełku papierowym. Zawartość tabletek - 60 - możesz policzyć.
        • mal-sia Re: merz specjal 08.04.08, 08:42
          dziekuje:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka