Dodaj do ulubionych

a co z wizą do tunezji???

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.06, 19:34
podobno wize wykupuje sie na lotnisku w Tunisie?prwada jest to czy nie? ile kosztuje??wole wiedziec teraz i byc przygotowana niz pozniej byc zaskoczona:)
pozdro
Obserwuj wątek
    • bmka1 Re: a co z wizą do tunezji??? 12.06.06, 21:54
      wize załatwia biuro podróży. no chyba, że wcześniej biuro poinformowało
      klientów, że sami muszą zapłacić za wizę (ale nie wiem czy takie sytuacje wogóle
      mają miejsce). na lotnisku w Tunezji wypełnia sią tylko katreczkę z własnymi
      danymi. Także radzę zabrać ze sobą długopis...
      • Gość: jacijohn Re: a co z wizą do tunezji??? IP: *.globalconnect.pl 13.06.06, 00:05
        A ile kasy na nią trzeba! Jak wogole jest bo już nie wiem!
        • piootr3 Re: a co z wizą do tunezji??? 13.06.06, 06:52
          Jezeli jedziesz samodzielnie, to wykupujesz wizę w ambasadzie. Kosztuje około
          120,- zł. Ale to się nie opłaca, bo bilet w Tunisair kosztuje 300$. Taniej jest
          z biurem podróży. (Oczywiście jeżeli chcesz się powłóczyć po Tunezji, bo jeżeli
          wszystko załatwiasz z biurem podróży, to się o nic nie martwisz)
    • tiliam Re: a co z wizą do tunezji??? 13.06.06, 09:30
      Teraz podobno nie potrzeba wizy do Tunezji - kiedyś a owszem, ale w tym roku
      już nie.
    • tiliam przepisy prawne 13.06.06, 09:35
      Obywatele polscy niezależnie od kraju, z którego rozpoczynają podróż, mogą
      wjeżdżać do Tunezji bez wizy tylko w ramach wyjazdów grupowych organizowanych
      przez biura podróży i pod warunkiem przekroczenia granicy wraz z grupą, zgodnie
      z listą pasażerów linii lotniczych. Powrót powinien nastąpić na tych samych
      zasadach.
      • Gość: labruja00 Re: przepisy prawne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.06, 16:43
        ano to super:) slyszalam ze wiza okolo 15 dolorow kosztuje..wiec nie musze sie martwic.:) dzieki
        pozdrawiam
        • Gość: web Re: przepisy prawne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.06, 18:24
          dziziiis. Może ty do Turcji lecisz? Tam faktycznie wiza kosztuje 15 dolców lub
          10 euro.
          Do Tunezji : wizą jest voucher hotelowy:} jak jedziesz indywidualnie musisz
          załatwiac wizę w ambasadzie w warszawie, a to wcale nie takie szybkie. Więc
          nawet ci indywidualisci kupuja najtańszy pakiecik w BP
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka