amella1
12.07.06, 22:08
Witam,
31 sierpnia lecimy do Tunezji do hotelu MARILLIA podobno jest bardzo fajny :)
Czy ktoś z Was leci tam może w tym samym terminie albo był tam i wie jak ten
hotelik wygląda na żywo?
Może Macie jakieś zdjęcia z okolicy albo z hotelu bo wiadomo że te z
katalogów to wszystkie są piękne.
Jeżeli ktoś leci do tego hotelu też w pierwszych 14 dniach września lub był i
zna hotelik to bardzo proszę o info albo o zdjęcia na e-maila
edietacambridge@wp.pl
Serdecznie pozdrawiam i czekam na info od Was :-)