kellys16 19.06.07, 22:24 Lecę w czwartek do Monastyru. Powiedzcie co tam można zwiedzać, oglądać, gdzie można wyjechać na fakultety i z jakiego biura a może lepiej kupić u rezydenta. Za wszystkie info z góry dziękuję! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mazria Re: Monastir 20.06.07, 11:43 We wrześniu 2007 mieliśmy właśnie wczasy w Monastirze. Świetne miejsce :) Jeżeli chodzi o zwiedzanie, to polecam ribat - obronną twierdzę, mauzoleum Habiby Bourgiby - prezydenta Tunezji, można też wejść do meczetu, i wykupić rejs pirackim statkiem :) Jak masz pytania, pytaj :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: And-solar Re: Monastir IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.07, 12:37 dwa razy byliśmy w okolicach Monastiru , jest co obejrzeć do Souse też jest nie daleko a co do wycieczek to polecam wykupić u rezydenta pewność no i polski przewodnik miłego wypoczynku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ga Re: Monastir IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.06.13, 15:59 Jakie wycieczki z Itaki. Będę w okolicach Monastiru. Odpowiedz Link Zgłoś