19.06.07, 22:24
Lecę w czwartek do Monastyru. Powiedzcie co tam można zwiedzać, oglądać,
gdzie można wyjechać na fakultety i z jakiego biura a może lepiej kupić u
rezydenta. Za wszystkie info z góry dziękuję!
Obserwuj wątek
    • mazria Re: Monastir 20.06.07, 11:43
      We wrześniu 2007 mieliśmy właśnie wczasy w Monastirze.
      Świetne miejsce :)
      Jeżeli chodzi o zwiedzanie, to polecam ribat - obronną twierdzę, mauzoleum
      Habiby Bourgiby - prezydenta Tunezji, można też wejść do meczetu, i wykupić rejs
      pirackim statkiem :)
      Jak masz pytania, pytaj :)
      Pozdrawiam
    • Gość: And-solar Re: Monastir IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.07, 12:37
      dwa razy byliśmy w okolicach Monastiru , jest co obejrzeć do Souse też jest nie
      daleko a co do wycieczek to polecam wykupić u rezydenta pewność no i polski
      przewodnik miłego wypoczynku
      • Gość: Ga Re: Monastir IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.06.13, 15:59
        Jakie wycieczki z Itaki. Będę w okolicach Monastiru.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka