Dodaj do ulubionych

19 czerwiec wylot Tunezja

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.08, 10:58
Witam, mam pytanie czy może juz ktoś zna godzinę wylotu do Tunezji
19 czerwca na 2 tygodnie z Warszawy BP-Triada.
Obserwuj wątek
    • joanna1668 Re: 19 czerwiec wylot Tunezja 09.06.08, 19:30
      Witam.My wylatujemy w tym samym terminie ,tylko na 1 tydzień.I też
      jeszcze nie znamy godziny wylotu.Dziś w biurze powidzieli,ze będzie
      wiadomo 13.06.
    • Gość: moniś Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.eranet.pl 15.06.08, 12:11
      ja lecę 19.06 do Monastiru z W-wy o godz. 14:30
    • Gość: karola Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.aster.pl 15.06.08, 13:22
      my lecimy na tydzień 19.06. z Triady i odlot mamy o 16.
      • pawel.net Re: 19 czerwiec wylot Tunezja 15.06.08, 13:46
        my tez wylatujemy 19.06.2008
        • Gość: Renata Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.cust.tele2.pl 16.06.08, 23:36
          Witam,
          my także wylatujemy 19-06 ale o godz. 14.30 - hotel Palm Inn

          pozdrawiam ...:)
    • Gość: Dorota Grzegorz Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.08, 18:57
      MY MAMY WYLOT Z WAWY 19-06 Z OASSIS GODZINA 10.00
    • Gość: adi Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.net 15.06.08, 20:29
      witam, my lecimy też na 2 tyg. ze scana wylot 12;00
    • Gość: Monia Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.aster.pl 15.06.08, 21:21
      My również 19.06 o 12.00 ze scana :)
      • Gość: adi Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.net 15.06.08, 21:37
        witam Monia ,a do jakiego hotelu lecisz,bo my do primasol golden w
        skanes,wiesz moze coś więcej o tych liniach? bo za dużo pozytywów to
        nie mają,ale może bedzie ok,lecimy w zestawie 2+2 bliżniaczki 6
        lat,noi musimy jeszcze do wawy dojechać z bydgoszczy,
        • Gość: Monia Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.aster.pl 15.06.08, 22:05
          My do hamammet club venus też z 2 dzieci (3 i 11). Po tej lekturze o
          liniach karthago to mi się żołąek przewraca na drugą stronę ze
          stresu :( No ale co mam zrobić. Taka cisz, nikt nie pisze na bieżąco
          ze szczegółami tylko że strasznia, okropnie, najgorzej itp. No mam
          stresa na maxa
          • joanna1668 Re: 19 czerwiec wylot Tunezja 16.06.08, 19:28
            My jedziemy z Triady na tydzień mamy o 7.50 (warszawa okecie)
            • Gość: ala Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 21:05
              My ze SH też do Primasol Golden Beach z 2 dzieci
              • Gość: Gosika Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.08, 13:34
                Też lecę 19 do Sousse:) Już się doczekać nie mogę, walizka spakowana
                a ja myślami na innym kontynencie;)
            • Gość: Marcin Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.101.cable.tvkturek.pl 09.07.08, 09:32
              Witam byliśmy w htelu samara ale chyba się nie spotkliśmy gg6576347
              podrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka