Gość: opel astra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.08, 10:58 Witam, mam pytanie czy może juz ktoś zna godzinę wylotu do Tunezji 19 czerwca na 2 tygodnie z Warszawy BP-Triada. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
joanna1668 Re: 19 czerwiec wylot Tunezja 09.06.08, 19:30 Witam.My wylatujemy w tym samym terminie ,tylko na 1 tydzień.I też jeszcze nie znamy godziny wylotu.Dziś w biurze powidzieli,ze będzie wiadomo 13.06. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moniś Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.eranet.pl 15.06.08, 12:11 ja lecę 19.06 do Monastiru z W-wy o godz. 14:30 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karola Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.aster.pl 15.06.08, 13:22 my lecimy na tydzień 19.06. z Triady i odlot mamy o 16. Odpowiedz Link Zgłoś
pawel.net Re: 19 czerwiec wylot Tunezja 15.06.08, 13:46 my tez wylatujemy 19.06.2008 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Renata Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.cust.tele2.pl 16.06.08, 23:36 Witam, my także wylatujemy 19-06 ale o godz. 14.30 - hotel Palm Inn pozdrawiam ...:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dorota Grzegorz Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.08, 18:57 MY MAMY WYLOT Z WAWY 19-06 Z OASSIS GODZINA 10.00 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adi Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.net 15.06.08, 20:29 witam, my lecimy też na 2 tyg. ze scana wylot 12;00 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monia Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.aster.pl 15.06.08, 21:21 My również 19.06 o 12.00 ze scana :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adi Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.net 15.06.08, 21:37 witam Monia ,a do jakiego hotelu lecisz,bo my do primasol golden w skanes,wiesz moze coś więcej o tych liniach? bo za dużo pozytywów to nie mają,ale może bedzie ok,lecimy w zestawie 2+2 bliżniaczki 6 lat,noi musimy jeszcze do wawy dojechać z bydgoszczy, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monia Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.aster.pl 15.06.08, 22:05 My do hamammet club venus też z 2 dzieci (3 i 11). Po tej lekturze o liniach karthago to mi się żołąek przewraca na drugą stronę ze stresu :( No ale co mam zrobić. Taka cisz, nikt nie pisze na bieżąco ze szczegółami tylko że strasznia, okropnie, najgorzej itp. No mam stresa na maxa Odpowiedz Link Zgłoś
joanna1668 Re: 19 czerwiec wylot Tunezja 16.06.08, 19:28 My jedziemy z Triady na tydzień mamy o 7.50 (warszawa okecie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 21:05 My ze SH też do Primasol Golden Beach z 2 dzieci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosika Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.08, 13:34 Też lecę 19 do Sousse:) Już się doczekać nie mogę, walizka spakowana a ja myślami na innym kontynencie;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: 19 czerwiec wylot Tunezja IP: *.101.cable.tvkturek.pl 09.07.08, 09:32 Witam byliśmy w htelu samara ale chyba się nie spotkliśmy gg6576347 podrawiam Odpowiedz Link Zgłoś