Gość: janka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.08, 20:34 Kto jedzie 31 lipca z Wrocławia do hotelu Kheops? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj