28.09.16, 18:03
Czy warto jeszcze jechać na wycieczkę do egziry?
www.wprost.pl/swiat/10024717/Naturalny-cud-przyrody-w-Maroku-zostal-bezpowrotnie-zniszczony.html
Obserwuj wątek
      • mitta Re: Legzira 28.09.16, 22:59
        Wielka, bezpowrotna strata. Zdążyłam zobaczyć, właśnie oglądam zdjęcia i bardzo żałuję.
        Byłam z Ibrahimem Lamlihem z allmaroko i była to jedna z piękniejszych wycieczek.
        Runął ten, zdecydowanie efektowniejszy, łuk. Nie potrafię sobie wyobrazić, jak to teraz wygląda i czy można przejść dalej. Ten, który został, jest masywniejszy, a w jego obrębie, pod półkami skalnymi można spotkać obozowiska nomadów.
        Sama plaża jest piękna, bardzo długa, ale właśnie dzięki tym łukom miało się wrażenie, że przechodzi się przez kolejne wrota. Wybrzeże jest klifowe, stromo schodzi do oceanu tworząc niesamowite formacje skalne w ceglano czerwonym kolorze. Sama Legzira to zaledwie kilka różowych domów prawie pionowo schodzących w dół. Krajobraz jest dziki, dziewiczy, a turystów niewielu.

Myślę, że nadal warto tam jechać, zwłaszcza, jeśli ktoś szuka oddechu od cywilizacji w otoczeniu naturalnego piękna i żywiołów. Szkoda, że nie można wstawić tu zdjęć, bo sfotografowałam nie tylko te słynne łuki, ale i inne fragmenty tego niezwykłego miejsca.
    • przewodnikabdul Re: Legzira 30.09.16, 13:19
      Pewnie byłem w Środa z grupą .1 i ostatnie są jeszcze.zobaczę na moją stroną marokozabdulem.pl.
      I.na.moja facebook Maroko z abdulem wyieczki fakultatywne. Są tam fotki z środa.
      Pozdrawiam
    • clare79 Re: Legzira 30.09.16, 22:00
      Tak,jak najbardziej polecam,piękne widoki.Polecam też kontakt z AllMaroko,zawsze służy pomocą i online i na miejscu,wspaniały przewodnik.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka