olo-s 14.02.09, 10:55 Witam, byłem w zeszłym roku we wrześniu, jak ktoś będzie miał pytania o tej hotel to polecam się:) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj