Dodaj do ulubionych

Tekst z interii

02.08.06, 11:03
facet.interia.pl/news?inf=775202
A podobno nie należy użwać słów, ktorych znaczenia sie nie rozumie...
Ciekawe dlaczego nie ostrzegają prze śmierdzącymi zupkami kurami domowymi w
fartuchach, w okół których (i kur, i fartuchów) kręci się szóstka dzeci, czy
różowymi blondynami robiącymi "hihihi" co drugie słowo.
Aaa, target to 20 lat lub mniej.:)
Czy to pochodzi z jakiegoś pisemka typu "ja jestem maczo, niech kobiety mi
wybaczą", czy ktoś po prostu postanowił napisać takie dzieło w necie?
Obserwuj wątek
    • ana-green Re: Tekst z interii 02.08.06, 11:05
      wokół
    • greyhund Re: Tekst z interii 02.08.06, 11:36
      Uwazam ze masz racje
      • kochanica-francuza sam szajs 02.08.06, 14:13
        jakiś kolo zarabia na podtrzymywaniu słabnącego ego pryszczatych wyrostków i
        innych odrzutów modelu "mężczyzna"
        • bleman Ale ja jestem pryszczatym wyrostkiem :/ 02.08.06, 15:11

          • kochanica-francuza Chciałbyś ;-) 02.08.06, 15:15
            za stary jesteś na wyrostka. Specjalnie pryszcze hodujesz, żeby się załapać, ale
            i tak ci nie pomoże . ;-)
    • snegnat Re: Tekst z interii 02.08.06, 14:19
      Zwykły głupawy tekst. Nie wiem czym tu się podniecać. Podobne teksty można
      znaleźć skierowane do kobiet i jakoś nikogo to nie oburza. Faceci też mają prawo
      poczytać takie głupoty.
      • kochanica-francuza Gdzie??? 02.08.06, 14:48
        snegnat napisał:

        > Zwykły głupawy tekst. Nie wiem czym tu się podniecać. Podobne teksty można
        > znaleźć skierowane do kobiet i jakoś nikogo to nie oburza.

        Znajdź mi tekst, gdzie kobietom radzi się unikania starych zaniedbanych oblechów...

        Poza tym takie teksty tworzą kulturę i mentalność.
        • snegnat Re: Gdzie??? 02.08.06, 14:53
          > Znajdź mi tekst, gdzie kobietom radzi się unikania starych zaniedbanych oblechó
          > w...

          Poszukaj sobie na różnych kobiecych serwisach lub w kobiecych pisamch. Tam
          napewno znajdziesz jakiś tekst o tym jaki facet jest 'ciacho' a jakiego unikać.

          > Poza tym takie teksty tworzą kulturę i mentalność.

          Masz rację :-)
          • kochanica-francuza Re: Gdzie??? 02.08.06, 14:55
            serwisach lub w kobiecych pisamch. Tam
            > napewno znajdziesz jakiś tekst o tym jaki facet jest 'ciacho' a jakiego unikać.

            Ale pewne formy facetów (np. stary oblech) są tabu, a opisywane "typy" to pewne
            skrajności i wymysł redakcji. Teksty dla chłopów zaś niebezpiecznie zahaczają o
            realia.


            >
            > > Poza tym takie teksty tworzą kulturę i mentalność.
            >
            > Masz rację :-)

            Co się szczerzysz?
            • snegnat Re: Gdzie??? 02.08.06, 15:05
              > Ale pewne formy facetów (np. stary oblech) są tabu, a opisywane "typy" to pewne
              > skrajności i wymysł redakcji. Teksty dla chłopów zaś niebezpiecznie zahaczają o
              > realia.

              Dlaczego niebezpiecznie zachaczają o realia? Jeżeli jakas kobieta pasuje do
              którejś z tamtych grup to przynajmniej ma okazję się dowiedziec dlaczego faceci
              ją unikają.
              Poza tym uważam, że typy kobiet opisane w tamtym tekscie sa bardzo przerysowane
              i nie łatwo by było znaleźć taką, która idealnie by się do jakiegoś wpasowała.
              Dlatego tamten tekst można określić mianem fikcji literackiej.
      • ana-green Re: Tekst z interii 02.08.06, 14:50
        Chodzi mi o definicję 'feministki' w tym tekście. Chociaż pewnie zaraz znajdą
        sie tacy co radośnie stwierdzą "Prawda!", ale ja ludzi inteligentnych pytam.
        • snegnat Re: Tekst z interii 02.08.06, 14:54
          > Chodzi mi o definicję 'feministki' w tym tekście

          Ta definicja jest jedną z wielu głupich tam podanych. No ale to pokazuje jaki
          obraz feminizmu jest w społeczeństwie.
          • kochanica-francuza Polakom nic nie pomoże 02.08.06, 14:56
            nie rozwiniemy się nigdy (mam na myśli polską mentalność, w tym tego typu obraz
            feministki)
            • snegnat Re: Polakom nic nie pomoże 02.08.06, 15:07
              > nie rozwiniemy się nigdy (mam na myśli polską mentalność, w tym tego typu obraz
              > feministki)

              Nię bądź taką pesymistką :-) Wydaje mi się, że wielu młodych ludzi inaczej
              postrzega kwestję równouprawnienia i nie utożsamia feministek z babochłopami
              nienawidzącymi wszystkich mężczyzn.
              Zmiany zachodzą powoli, ale zachodzą. Zwróć też uwage na to, że od niedawna
              Polska jest otwarta na zachód. Trzeba troche czasu i cierpliwości.
    • bleman LOL, jakie zbdury ;-)))))))))))))))))))) 02.08.06, 15:10

      • kochanica-francuza Moje czy snengata? 02.08.06, 15:16
        • bleman Tekst na interii. 02.08.06, 15:17

          • kochanica-francuza Blem komórę WłąCZ! 02.08.06, 15:18
            a snengat nie komentuj , małpo ;-)
            • bleman Jest wlaczona :P 02.08.06, 15:19

            • bleman masz maila 02.08.06, 15:19

              • kochanica-francuza Re: masz maila 02.08.06, 15:23
                bleman napisał:

                > Odpisałam.
            • snegnat Re: Blem komórę WłąCZ! 02.08.06, 15:21
              > a snengat nie komentuj , małpo ;-)

              ¿Què?
              Ja nic nie komentuje :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka