jagandra
09.11.07, 19:15
Zakładam osobny wątek, to może więcej osób się wypowie. Miotam się w tej kwestii od 13 lat, miałam różne fazy. W sumie problemem dla mnie jest nie tyle ból, co upierdliwość depilacji, zwłaszcza pachwin, i konieczność częstego powtarzania. Z goleniem jeszcze gorzej.