Dodaj do ulubionych

zatrzymanie wody w organiźmie

IP: 158.75.197.* 04.02.10, 08:28
pomózcie, jakie leki, zioła, cokolwiek!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: zatrzymanie wody w organiźmie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.10, 08:31
      w czasie okresu spłynie
      • Gość: madziulka Re: zatrzymanie wody w organiźmie IP: 158.75.197.* 04.02.10, 09:00
        utrzymuje sie non stop przez 2 miesiące
        • claratrueba Re: zatrzymanie wody w organiźmie 04.02.10, 09:31
          Odradzam farmakologiczne rozwiązanie- raz zastosujesz, organizm straci naturalną
          zdolność regulowania wody. Pierwsza sprawa najważniejsza- pić duzo i często wodę
          mineralną niskosodową np. Muszynianka Dostarczanie dużej ilości wody powoduje,
          że organizm nie magazynuje jej "na później". Bardzo pomaga szklanka wody z
          sokiem z cytryny rano i wieczorem. unikaj słonych potraw, szczególnie czipsów,
          sól zatrzymuje wodę. Ogranicz kawe i herbatę- niby odwadniają ,ale takie
          odwodnienie daje sygnał "trzeba gromadzić wodę" podobnie działa piwo i każdy
          napój alkoholowy. Fatalnie działają żelki- sprawdziłam. Super działanie ma sok
          z pietruszki, cytryny, pomarańczy rozcieńczony wodą.
          • Gość: fdgfg Re: zatrzymanie wody w organiźmie IP: *.dip.t-dialin.net 04.02.10, 12:06
            Lekarz przepisze ci tabletki, po ktorych bedziesz oddawac mocz co
            chwile, pij duzo i idz do lekarza. Samo nie przejdzie i jest
            niebezpieczne.
        • kasiak37 Re: zatrzymanie wody w organiźmie 04.02.10, 12:04
          idz do lekarza,moze to cos powaznego z nerkami np.
    • Gość: gośc Re: zatrzymanie wody w organiźmie IP: 82.139.156.* 04.02.10, 15:28
      Jakie masz objawy zatrzymania wody ????
      • Gość: madziulka moje objawy IP: 158.75.197.* 05.02.10, 06:51
        jestem napompowana powietrzem, mam obrzmiałe łydki, tyje z tygodnia
        na tydzień, jestem na zdrowej diecie i mam problemy z wypróżnianiem.
        czuję się ciężko, codziennie chodzę 50 min, a jestem ociężała
        • zuza7625 Re: moje objawy 05.02.10, 07:33
          Idz do lekarza bo mogą to byc problemy z nerkami bądz z tarczycą jesli tyjesz.
          Da Ci skierowanie na badania i się wyjasnismile
        • rosa_de_vratislavia Re: moje objawy 05.02.10, 10:52
          Gość portalu: madziulka napisał(a):

          > jestem napompowana powietrzem, mam obrzmiałe łydki, tyje z
          tygodnia
          > na tydzień,

          Marsz do lekarza. Nie wiem, skąd Twoja diagnoza i skąd pomysł,że
          musisz się odwodnić.
          Twoje objawy wymagają konsultacji i badań. Nie ma co ich lekceważyć.

          Oj,

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka