Gość: madziulka IP: 158.75.197.* 04.02.10, 08:28 pomózcie, jakie leki, zioła, cokolwiek!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosc Re: zatrzymanie wody w organiźmie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.10, 08:31 w czasie okresu spłynie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madziulka Re: zatrzymanie wody w organiźmie IP: 158.75.197.* 04.02.10, 09:00 utrzymuje sie non stop przez 2 miesiące Odpowiedz Link Zgłoś
claratrueba Re: zatrzymanie wody w organiźmie 04.02.10, 09:31 Odradzam farmakologiczne rozwiązanie- raz zastosujesz, organizm straci naturalną zdolność regulowania wody. Pierwsza sprawa najważniejsza- pić duzo i często wodę mineralną niskosodową np. Muszynianka Dostarczanie dużej ilości wody powoduje, że organizm nie magazynuje jej "na później". Bardzo pomaga szklanka wody z sokiem z cytryny rano i wieczorem. unikaj słonych potraw, szczególnie czipsów, sól zatrzymuje wodę. Ogranicz kawe i herbatę- niby odwadniają ,ale takie odwodnienie daje sygnał "trzeba gromadzić wodę" podobnie działa piwo i każdy napój alkoholowy. Fatalnie działają żelki- sprawdziłam. Super działanie ma sok z pietruszki, cytryny, pomarańczy rozcieńczony wodą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fdgfg Re: zatrzymanie wody w organiźmie IP: *.dip.t-dialin.net 04.02.10, 12:06 Lekarz przepisze ci tabletki, po ktorych bedziesz oddawac mocz co chwile, pij duzo i idz do lekarza. Samo nie przejdzie i jest niebezpieczne. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiak37 Re: zatrzymanie wody w organiźmie 04.02.10, 12:04 idz do lekarza,moze to cos powaznego z nerkami np. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gośc Re: zatrzymanie wody w organiźmie IP: 82.139.156.* 04.02.10, 15:28 Jakie masz objawy zatrzymania wody ???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madziulka moje objawy IP: 158.75.197.* 05.02.10, 06:51 jestem napompowana powietrzem, mam obrzmiałe łydki, tyje z tygodnia na tydzień, jestem na zdrowej diecie i mam problemy z wypróżnianiem. czuję się ciężko, codziennie chodzę 50 min, a jestem ociężała Odpowiedz Link Zgłoś
zuza7625 Re: moje objawy 05.02.10, 07:33 Idz do lekarza bo mogą to byc problemy z nerkami bądz z tarczycą jesli tyjesz. Da Ci skierowanie na badania i się wyjasni Odpowiedz Link Zgłoś
rosa_de_vratislavia Re: moje objawy 05.02.10, 10:52 Gość portalu: madziulka napisał(a): > jestem napompowana powietrzem, mam obrzmiałe łydki, tyje z tygodnia > na tydzień, Marsz do lekarza. Nie wiem, skąd Twoja diagnoza i skąd pomysł,że musisz się odwodnić. Twoje objawy wymagają konsultacji i badań. Nie ma co ich lekceważyć. Oj, Odpowiedz Link Zgłoś