kate1722
20.08.10, 16:48
Hej okres mam regularnie ostatnio miesiączkę miałam 24 lipca.(moje cykle są co
31 dni) Z narzeczonym współżyliśmy w dni płodne (stosunek przerywany).Ostatnio
13 sierpnia dostałam plamienia delikatnego które trwało 2 dni (dodaje , że
nigdy takiego czegoś nie miałam. Tak pomyślałam, że może to być plamienie
implantacyjne??//
Miesiączki mam dostać w poniedziałek 23sierpnia
Lecz teraz cały czas mam kłucia w podbrzuszu dziwne uczucie ,piersi mam
większe bolące i dostrzegłam jakieś przebarwienia i widać żyłki, czuje się
senna czy jest możliwość, że zostanę mamą??Chciałam dodać że od tego plamienia
z 13 sierpnia cały czas czuje kłucia w jajnikach i w podbrzuszu. Z Góry
dziękuje Pozdrawiam