Dodaj do ulubionych

Witam potrzebuje pomocy

20.08.10, 16:48
Hej okres mam regularnie ostatnio miesiączkę miałam 24 lipca.(moje cykle są co
31 dni) Z narzeczonym współżyliśmy w dni płodne (stosunek przerywany).Ostatnio
13 sierpnia dostałam plamienia delikatnego które trwało 2 dni (dodaje , że
nigdy takiego czegoś nie miałam. Tak pomyślałam, że może to być plamienie
implantacyjne??//
Miesiączki mam dostać w poniedziałek 23sierpnia
Lecz teraz cały czas mam kłucia w podbrzuszu dziwne uczucie ,piersi mam
większe bolące i dostrzegłam jakieś przebarwienia i widać żyłki, czuje się
senna czy jest możliwość, że zostanę mamą??Chciałam dodać że od tego plamienia
z 13 sierpnia cały czas czuje kłucia w jajnikach i w podbrzuszu. Z Góry
dziękuje Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • gwen_s Re: Witam potrzebuje pomocy 20.08.10, 17:01
      Hej,
      Najlepiej nie panikować i poczekać do okresu, jeżeli go nie dostaniesz to zrób
      sobie teścik... Ja tak miałam przy pierwszej ciąży, ale, że wcześniej się już
      staraliśmy to nie przyjęłam tych objawów jako ciążowych tylko jako okresowe. U
      mnie było tak samo, bóle podbrzusza, nabrzmiałe piersi, jednorazowe zawroty
      głowy i mdłości... Mimo spóźniającego się okresu zwlekałam z testem by się nie
      rozczarować kolejny raz, ale na szczęście nam się udało.
      Znowu wcześniej tak bardzo chciałam już być w upragnionej ciąży, ze każdy objaw
      kojarzył mi się z ciążowym, także moim zdaniem wiele zależy od psychiki, jeżeli
      się nastawiasz, że możliwe (a skoro w dni płodne to bardzo możliwe) iż jesteś w
      ciąży, każdy objaw pewnie będziesz podciągała pod tę tezę smile
      Pozdrawiam i życzę cierpliwości.
    • kotkowa Re: Witam potrzebuje pomocy 20.08.10, 17:08
      jest mozliwe, ale przed terminem @ i bez testu nikt ci nic nie powie, bo tak
      wczesna ciaza nie daje zadnych objawow jeszcze. wszystko o czym piszesz moze
      wystapic tez normalnie przed okresem. poziom progesteronu jest taki sam jakbys
      byla normalnie przed okresem. roznica jest tylko taka, ze w czasie gdy
      progesteron normalnie by spadl w trakcie okresu, w ciazy nie spada i dlatego nie
      dochodzi do miesiaczki. i dopiero wtedy zaczynaja sie jakiekolwiek objawy ciazy.
      poczekaj do terminu i zrob test.
    • pola.cocci Re: Witam potrzebuje pomocy 20.08.10, 17:14
      Witaj, a jakiej konkretnie pomocy potrzebujesz?
      Moze lepiej napisz na forum "wrozki i przepowiednie"?
    • malazabka.de Re: Witam potrzebuje pomocy 20.08.10, 21:16
      jesli spedza ci to sen z powiek to zrob sobie bad. krwi na hormony
    • decylia Re: Witam potrzebuje pomocy 21.08.10, 14:16
      Poza tym co tutaj już zostało wspomniane, to jeżeli nie pojawi się
      okres lub będzie odbiegał od Twojej normy, a test wyjdzie ujemny, to
      radzę Ci pójść do gin.
      • dzieciusie3 Re: Witam potrzebuje pomocy 21.08.10, 21:32
        Fakt-my nic Ci nie doradzimy.
        To co napisałaś może przepowiadać ciąże,ale w cale nie musi.Ja
        właśnie w ubiegłym cyklu miałam to samo co Ty,plamienie zamiast
        okresu,ból brzucha jak na okres,kłucie prawego jajnika.Też
        myślałam,że to ciąża bo nigdy w moim pięknym regularnym cyklu takie
        dziwactwa się nie zdarzały,ale niestety to nie była ciąża-takie coś
        dziwnego-wybryk natury.A!Testy zrobiłam chyba 4 bo nie dawało mi to
        spokoju,ale były ujemne sad.Poczekaj na czas spodziewanej miesiączki i
        zrób test,a jak co to wcześniej HCG z krwi i wszystko będziesz
        wiedzieć!Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka