Dodaj do ulubionych

pani doktor_problem:(

16.04.04, 14:38
Zanim zadam pytanie krótko streszcze stan rzeczy.Otóz mam 24 lata i od 10 lat okropny tradzik( dodam leczony), kiedys brałam rok dianei był fatalny skutek w postaci zatrzymywania wody w organiżmie, tycia, itd.na cere pomogło okresowo aczkolwiek nie było to cudowne ozdrowienie, potem próbowalam brac cilest ale go odstawilam bo mój organizm go nie tolerowal(mdłosci,itd...).teraz od 3 mies. biore Harmonet.Interesuje mnie czy moze on pomóc w tradziku, co innego moze mi pani zaproponowac.Interesują mnie tez Valette i Jasmine , jaki maja skład?Czy działaja tak jak Diane-antyandrogennie?A takze jakie jest ich działanie antykoncepcyjne? Z góry dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
      • chinskie_ziola Re: pani doktor_problem:( 17.04.04, 22:35
        moja kolezanka przerzucila sie z diane na harmonet z racji tego,ze harmonet ma
        o wiele mniej hormonow. na razie bierze pierwsze opakowanie, wiec nie wiem czy
        jej pomaga...
        za to ja sama biore harmonet juz prawie rok, ale jakos nie zauwazylam cudownego
        dzialania antytradzikowego. w sumie nigdy nie mialam z tym problemow, ale
        czasem pojawialy mi sie przyszcze i pojawiaja nadal.
    • monika.antepowicz Re: pani doktor_problem:( 19.04.04, 21:37
      Generalnie każda tabletka działą korzystnie na cere- ale oczywiśce te, które
      zawieraja wiecej etynyloestradiolu dzialaja korzystniej, a te ktore mniej-maja
      mniejszy efekt. Valette nie jest jeszcze dostepna na rynku, na pewno dosc dobry
      efekt ma cilest oraz marvelon i regulon- przy czym maja mniejszy efekt
      zatrzymywania wody niz diane. Yasmin z koleui dziala antyandrogennie i...
      odwadniajaco bo ma w swym skladzie progestagen-pochodna spironolaktonu (
      spironolu)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka