Dodaj do ulubionych

silny ból :-(

10.05.04, 10:54
Jestem po trzeciej tabletce Harmonetu, który zaczełam brać w piątek, w
pierwszy dzień okresu. To moje pierwsze opakowanie. Zawsze miałam bolesne
miesiączki z silnym bólem brzucha, bólami krzyża i jajników ale w tym
miesiącu jest po prostu fatalnie. Ból jest jeszcze silniejszy niż zazwyczaj,
i jakby bardziej ostry a w dodatku odczuwam silny, kłujący ból lewego
jajnika. Czy to może mieć związek z pigułkami? Co mam robić? Do lekarki mam
termin za dwa tygodnie. Czy powinnam szybko szukać jakiegoś innego lekarza,
czy przeczekać to? Może to normalna reakcja na pigułki? Cały czas mam
normalne, miesiączkowe krwawienie, które nie różni się intensywnością od
tego, jakie mam zazwyczaj.
Obserwuj wątek
    • bolerka Re: silny ból :-( 10.05.04, 12:59
      Silny ból brzucha nie jest normalną reakcją na pigułki. Jest wiele
      objawów,które mijają kiedy organizm sie przyzwyczai,ale tak silne bóle brzucha
      sa niepokojace.
      Miałam podobny problem,bóle pojawiły sie przy drugim opakowaniu, też
      myslałam ,ze powinnam przeczekac, i okazało się , podczas wizyty kontrolnej u
      lekarza, że dorobiłam się sporej cysty na jajniku, co było przyczyną tych
      dolegliwości.
      Radzę iść do lekarza.
      • herbata_malinowa Re: silny ból :-( 10.05.04, 13:13
        No właśnie, ja też sie zastanawiałam nad tym czy nie zrobiła sie jakaś cysta na
        jajniku. Ale niedawno miałam usg, które nie wykazało żadnych zmian na jajnikach
        a tabletki biore dopiero 3 dni. Czy przez 3 dni może sie zrobić cysta??
        • spatrycja Re: silny ból :-( 10.05.04, 18:33
          Halo
          Milamam podobne dolegliwosci.Silne bole podczas menstruacji, ginekolog zapisal
          mi wiec diane-35. Niestety po zazyciu tabletki bole zaczely sie nasilac, a ja
          bralam dalej, poniewaz myslalm ze to dolegliwosci jak zawsze, ze dopiero od
          najstepnej miesiaczki bedzie lepiej. Po tygdoniu brania bole byly nadal. Nawet
          nasilily sie nie moglam spac z bolu. Skontaktowalam sie tel. z ginekologiem
          mialam tez termin na nastepny tydzien powiedziala tylko zeby zaprzestac brania
          leku. a wczesniej odwieziono mnie do szpitala, nobo bol nie czeka.
          Malo tego okres trwal u mnie przez dwa tygodnie. Rozregulowal mi sie caly cykl.
          Do dzis nie jest normalnie brak owulacji na skutek lekow na zatrzymanie
          owulacji. Lepiej skontaktuj sie z innym lekarzem, bo naprawde jesli to za silne
          tabletki to pojawia sie jeszcze gorsze bole jajnikow.
          Pozdrawam
    • herbata_malinowa Re: silny ból :-( 12.05.04, 11:36
      Na szczęście ból minał jeszcze tego samego dnia i jak do tej pory czuje sie
      dobrze. Mam jednak nowe wątpliwości. Mam wrażenie ze podczas tej miesiączki
      krwawienie było znacznie ciemniejsze niż zwykle. Pierwsze trzy dni były
      normalne ale teraz ciągle krwawię i ta krew jest bardzo ciemna, brunatno-
      czarna. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Czy to może być wpływ tabletek?
      Poratujcie mnie radą kochane, bo to moje pierwsze tabletki i troche jestem
      spanikowana...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka