Gość: miki
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
16.08.04, 14:40
Cześć, proszę was o pomoc w kwestji zabezpieczenia. Chodzi mi o to, ze po
pewnych przejściach z tabletkami antykoncepcyjnymi, nie chcę ich już
stosować - w ogóle nie chce stosowac nic hormonalnego. Tak więc jakie mi
zostaje wyjście, dodam ze jestem nieródką??