Dodaj do ulubionych

Dziwna krostka

IP: *.ii / *.is.net.pl 06.12.04, 13:49
Kilka dni temu pojawiła mi się przy wejściu do pochwy krostka, króra trochę
piecze jak ją dotykam. nie da się jej wycisnąć. Nie mam innych dolegliwości.
Tydzień temu byłam u lekarza i wszystko było ok. Co to jest?
Obserwuj wątek
    • Gość: Asia Re: Dziwna krostka IP: *.ii / *.is.net.pl 07.12.04, 08:39
      Up!
    • Gość: merlin Re: Dziwna krostka IP: *.icpnet.pl 07.12.04, 10:10
      to nie musi być nic groźnego. albo zatarłaś i weszły bakterie, albo w twoim
      gabinecie gine nie jest zbyt czysto. ja kilka lat, po wizycie w "super
      nowoczesnym" gabinecie dostałam piekących krostek na zgięciu pod kolanami. to
      było kilka dni po badaniu na fotelu. na szczęscie zeszło. nie martw się. za
      kilka dni nie bedzie po krosteczce sladu.
    • Gość: abi28 Re: Dziwna krostka IP: *.mg.gov.pl / *.mg.gov.pl 07.12.04, 10:12
      Nie martw się, mi sie to nieraz zdarza. Znika samo. Lekarz mówi że to nic
      groźnego tylko takie zwyczajne "zimno". Pozdrawiam.
      • Gość: Asia Re: Dziwna krostka IP: *.ii / *.is.net.pl 07.12.04, 10:44
        Dzięki za rady, ale co z zarażaniem partnera?!
    • Gość: znam to Re: Dziwna krostka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.04, 13:57
      To wcale nie jest nic takiego. Idź do lekarza.
      I pogadaj z partnerem, bo to od niego dostałaś.
      • Gość: Asia Re: Dziwna krostka IP: *.ii / *.is.net.pl 08.12.04, 10:02
        Możesz jaśniej?
    • Gość: Asia Re: Dziwna krostka IP: *.ii / *.is.net.pl 09.12.04, 15:18
      Up
    • amistar Re: Dziwna krostka 09.12.04, 21:22
      Jak najszybciej idz do lekarza to pewnie od niego to ci się przyplątało -
      przecież to może być tzw. kłykcina kończysta (wirus brodawczaka) a tego łatwo
      nie wyplenisz. Wiem coś o tym bo złapałam to w szpitalu na oddziale patologi
      ciąży !!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka