Gość: aga
IP: *.dolsat.pl
27.04.05, 17:03
podobno znowu mamy eksperta na forum. tylko dlaczego ekspert odpowiada
właściwie tylko na jeden wątek??? drogie koleżanki, szanowne panie...
proponuje, by zapytania kierować w osobnych wątkach. zanaleźć w tej chwili
informację na jest nader trudno, w jednym wątku sa różne pytania, jednym
słowem... groch z kapustą. nic nie można z tym zrobić? a może odrobina dobrej
woli i rorum będzie czytelne...?
pozdrawiam serdecznie