Dodaj do ulubionych

Do Pani Doktor

19.06.05, 20:54
Prosba o interpretację wyników badań"Cytologia"
1 badanie 4 - m- ce temu - wynik: Grupa 2, istaniała możliwość zakażenia
wirusem HPV. Po leczeniu zaleconym przez lekarza ponowne badanie- wynik "
Cytolgia grupa 1, wymaz nie w pełni zadawalający ale w normie, brak wzmianek
o HPV. Pytanko czy powinnam być już spokojna bo planuje zajść niedługo w
ciąże i czy brak wzmianek o HPV wskazuje, że nie jestem zarażona wirusem HPV?
Z góry dziękuje za odpowiedź
Obserwuj wątek
    • Gość: Paulina Re: Do Pani Doktor IP: *.toya.net.pl 20.06.05, 09:46
      Koleżanko, napisz do pani doktor na forum
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=216&w=25337697
      to jest ginekolog-połoznik i na pewno Ci pomoże

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka