olcik76
19.06.05, 20:54
Prosba o interpretację wyników badań"Cytologia"
1 badanie 4 - m- ce temu - wynik: Grupa 2, istaniała możliwość zakażenia
wirusem HPV. Po leczeniu zaleconym przez lekarza ponowne badanie- wynik "
Cytolgia grupa 1, wymaz nie w pełni zadawalający ale w normie, brak wzmianek
o HPV. Pytanko czy powinnam być już spokojna bo planuje zajść niedługo w
ciąże i czy brak wzmianek o HPV wskazuje, że nie jestem zarażona wirusem HPV?
Z góry dziękuje za odpowiedź