azille
22.06.05, 21:33
Witam
Czy jesli zazywam Furagin ( na pecherz) to musze sie martwic staanmi
grzybicznymi pochwy tj. nawroceniem?
Mialam juz kilka razy grzybice pochwy (zawsze po antybiotykach) jednak Pani
doktor ktora zapisywala mi Furagin stwierdzila ze po nim nie powinno sie nic
dziac.
Czy aby na pewno?