22.06.05, 21:33
Witam

Czy jesli zazywam Furagin ( na pecherz) to musze sie martwic staanmi
grzybicznymi pochwy tj. nawroceniem?
Mialam juz kilka razy grzybice pochwy (zawsze po antybiotykach) jednak Pani
doktor ktora zapisywala mi Furagin stwierdzila ze po nim nie powinno sie nic
dziac.
Czy aby na pewno?
Obserwuj wątek
    • hippophae Re: furagin 22.06.05, 22:07
      Z tego co się orientuję furagin osiaga duże stężenie tylko w pęcherzu moczowym, dlatego nie występuje wyjałowienie innych części organizmu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka