Dodaj do ulubionych

Urosept - jak długo

25.10.05, 14:28
dopadła mnie "choroba miesiąca miodowego" i na razie łykam Urosept drugi
dzień.
jak szybko on działa? chodzi mi o to, po ilu dniach powinnam się jednak
wybrać do lekarza, jeśli niedogodności nie miną?
czy mogę brać coś jeszcze dodatkowo?
od początku września biegam albo do internisty, albo do ginekologa i
wolałabym z tym poradzić sobie już w domu.
Obserwuj wątek
    • lilith76 Re: Urosept - jak długo 25.10.05, 16:36
      jednak idę jutro do lekarza.
      teraz non stop chce mi się siku. zaczyna się spowrotem jak tylko wstanę z
      muszli klozetowej. ledwo chodzę, bo mam wrażenie, że zaraz nie wytrzymam.
    • Gość: f_emmefatale Re: Urosept - jak długo IP: 83.168.96.* 25.10.05, 18:12
      Bralam Urosept przez tydzien-3 razy dziennie po 1 tabletce...po 3 dniach
      poczulam roznice..ale w bolu-nie sikaniu. Po tygodniu przeszlo. Z reszta chyba
      nawet na ulotce bylo napisane,ze max 2 tygodnie. Niewiem. Wiem tylko,ze po tym
      zapaleniu pecherza mam teraz problemy ginekologiczne. No,ale jeszcze okres mi
      sie nie skonczyl..
    • fraaszka Re: Urosept - jak długo 25.10.05, 18:24
      zależy jaką dawkę bierzesz
      powinnaś brać 3 razy po dwie tabletki (wzmocniona)-przy takim dawkowaniu po
      dwóch,trzech dniach powinna już być poprawa
      jeśli do jutro ci nie przejdzie to śmignij do lekarza
    • trosia Re: Urosept - jak długo 25.10.05, 19:19
      Urosept łykaj 3 x dziennie po 2 tabletki. Możesz też spróbować Urinal. Na noc
      zakładaj ciepłe majtki żeby się wygrzać. Polecam również gorące kąpiele (nie
      prysznic). Nie wolno pić kawy i mocnej herbaty, za to duuużo soków (wit. C) i
      duzo wody żeby wypłukać bakterie z pęcherza.
      Jeżeli do 3 dni nie przejdzie konieczny będzie antybiotyk sad
      Z zapaleniem nie ma żartów - niewyleczone może doprowadzic do bezpłodności i
      problemów ginekologicnych sad
      • gaga.77 Re: pal diabli urosept! 25.10.05, 21:41
        Witajcie.Ja też zawsze leczyłam sama pęcherz uroseptem i musze powiedzieć ,że
        pomagało ,ale do czasu.Taeraz to już sama nie wiem co mi jest.Lecze sie na
        lekki stan zapalny pochwy,z antybiotyku dostałam grzybicy chyba ,bo swędziało i
        piekło .Dostałam antybiotyk ,a teraz cały czas chodze do łazienki ,bo cały czas
        czuje pęcherz pełny i nie moge siku .troche boli i piecze ,ale najgorsze ,że
        chce siku ,ale nie umie zrobić .Czyżbym złapała wszystkie możliwe infekcje od
        pasa w dół ?Jutro kolejna wizyta ,w tym miesiący mam już dość badań .pozdrawiam
      • lilith76 Re: pal diabli urosept! 26.10.05, 09:08
        zaba, możesz ponieść, ale wzorowałam się na pewnej reklamie napoju lekko
        alkocholowego, więc nie moja to zasługa wink

ja też jestem świeżo po stanie zapalnym i wydaje mi się, że to pokłosie tego.
        nie za bardzo chce brać jakiś antybiotyk, bo jeszcze mi wróci i kółko się
        zamknie.
        wczoraj mogłam jedynie leżeć zwinięta w kłębek i się kołysać.

gorąca kąpiel i kilkanaście godzin w ciepłym łóżku zdziałały cuda, ale i tak po
        południu mam wizytę u lekarza.
        • b_a_l_b_i_n_k_a BTW Lilith 26.10.05, 09:33
          Troche sie pomądrzę smile

Według specjalistów z KUL Lilith to bardzo intrygująca postać. Według
          żydowskiej tradycji jest ona żeńskim demonem, mordującym noworodki. Po raz
          pierwszy w tej roli pojawiła się w literaturze rabinackiej we wczesnym
          średniowieczu (wspomina o niej Alfabet ben Sira). Imię pochodzi od lilitu -
          żeńskiego demona znanego z mitologii babilońsko-asyryjskiej. Rabini uważali
          Lilith za pierwszą żonę Adama stworzoną tak jak on z prochu ziemi, skutkiem
          czego Lilith uważała siebie za równą Adamowi i nie chciała z nim współżyć,
          leżąc pod Adamem. Ostatecznie uciekła od swego męża (według innych wersji
          wygnał ją sam Bóg), a Adam otrzymał za żonę Ewę, którą Stwórca powołał do
          istnienia z żebra mężczyzny.

Po rozstaniu z Adamem, Lilith odleciała nad Morze Czerwone, gdzie współżyła z
          demonami i z nimi płodziła potomstwo (zob. Księga Zohar). Oczywiście Biblia
          nawet jednym słowem nie wspomina o tych wydarzeniach i są one płodem fantazji
          rabinów, którzy najwyraźniej nie byli skłonni uważać kobiet za istoty, które
          mogą mieć własne zdanie chociażby w sprawach seksualnych. Niewątpliwie Lilith
          uosabia jakieś lęki przed silnymi, wyemancypowanymi kobietami.

W Biblii słowo lilith pojawia się tylko raz - w Księdze Izajasza (Iz 34, 14).
          Wielu biblistów ma jednak wątpliwości czy w tekście tym chodzi o demona nocy
          (nazwa etymologicznie wiąze się z hebr. słowem lajla - noc), czy też po prostu
          o sowę. Niektóre tłumaczenia tak właśnie podają. Biblia nie mówi więc o Lilith
          praktycznie nic. Postać ta wywodzi się całkowicie z niebiblijnej tradycji
          żydowskiej i nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem.

Pozdro smile))
          • lilith76 Re: BTW Lilith 26.10.05, 09:45
            balbinko smile

ja to wiedziałam wcześniej i nick został wybrany z premedytacją big_grin
            Lilith za swoją niezależność została za karę postrachem innych kobiet (te
            noworodki). dla mnie to pierwsza w dziejach świata feministka.

ale pięknie to opisałaś!
    • Gość: kamilala1 Re: Urosept - jak długo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.05, 12:19
      Witam,
      Ja męczę sie z chorym pęcherzem od tygodnia i jednego dnia. Brałam zalecaną
      dawke Uroseptu oraz 1 tabletke 3 razy/dzień Urosalu. Urosal jest mocniejszy niż
      Urosept-tak mi powiedzieli w aptece. Objawy niby się zmniejszyły -tak że można
      chodzić normalnie do pracy...Juz myślałam , ze jestem wyleczona, a tu wczoraj
      tak mnie złapało, że "kołysałam sie "jak ty Lilith. Dziś ide do lekarza.
      Z pęcherzem chorym nie ma żartów . To moja najgorsza choroba. Mam ją regularnie
      raz w roku. A mozna od tego nawet poronić. Zastanawiam się nad porządnymi
      badaniami....
      • lilith76 Re: Urosept - jak długo 26.10.05, 12:46
        wiem, bo właśnie brzuch łupie mnie jak przed okresem, a tydzień mi do niego
        brakuje.
        cholera, póki leżałam pod kołdrą było ok, ale każde wyjście z budynku to powrót
        bóli.
          • lilith76 Re: Urosept - jak długo 30.10.05, 13:43
            zmusiłam panią doktor do wypisania dwudniowego zwolnienia lekarskiego i siedzę od czwartku w ciepłym domku. dostałam Nolicin do łykania (na receptę), który jest chyba antybiotykiem i teraz próbuję nie dopuścić do powrotu stanu zapalnego smile
            zrobiłam badania moczu, ale do pani doktor idę za kilka dni.
            czuję się w miarę dobrze. brzuch boli, ale to chyba z powodu nadchodzącej @.

PS: ze starych, grubych rajstop wycięłam gustowne dodatkowe ciepłe majtki, które naciągam jak muszę wyskoczyć do sklepu. sexi big_grin
      • demi8 Re: Urosept - jak długo 04.11.05, 16:59
        tez mialam zapalenie raz w roku potem juz dwa razy.raz mnie zlapalo to w ciagu
        miesiaca 3 rozne antybiotyki nie pomogly.wkoncu wybralam sie do specjalisty
        zalecil urosept 3*2i wit.c 3*1 przez 2-3 miesiace i duzo wody narazie
        spokoj,powiedzial nawet najdluzsze leczenie slabym srodkiem duzo zdziala.
    • Gość: rybouszek Re: Urosept - jak długo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.05, 21:24
      O wiele skuteczniejsze jest Furanginum, ale wydawane jest tylko z przepisu
      lekarza. Po tym leku zapalenie pęcherza przechodzi dwa razy szybciej. Jeżeli
      takie stany się powtarzaja zalecam wizytę u urologa, takie ciągle stany zapalne
      u mnie wynikały z nadwrazliwości pęcherza. Wystarczyło ze tylko troche zebrało
      mi się moczu w drogach moczowych i już pedziłam do toalety. Jest na to
      lekarstwo, nazwy nie pamiętam, kosztuje ponad 100 zl ale spokoj z pecherzem na
      co najmniej rok
    • sylwia85sylwia Re: Urosept - jak długo 24.01.21, 14:34
      Kochane urosept jest tylko na infekcje w początkowym stadium i w łagodnym przebiegu. Niektorym kobietą w ciazy przepisują go do brania caly czas. Szczerze nie znalazłam do tej pory żadnej kobiety której urosept wyleczyłby infekcje w całosci uncertain - sama probuje drugi dzien pierwszego byla calkowita poprawa a dzis znowu bol i pieczenie uncertain Niby jest to produkt ziołowy a zatem bezpieczny ale bardzo delikatny, Jesli on wam nie pomoże wezcie Urofuraginum Max. Mi zawsze pomaga. I nie bierzcie uroseptu jesli nie pomaga pierwszego dnia bo bedzie tylko gorzej. Antybiotyk to ostatecznosc bo wyjaławia cały organizm.
    • sylwia85sylwia Re: Urosept - jak długo 24.01.21, 15:29
      Kobitki wpadłam tylko zameldować że po pierwszej dawce urofurainum max przeszło mi jak ręką odjął. Tylko że ja miałam tylko pieczenie i bol i czesto latałam do WC ale mocz oddawałam bez problemu...dla porównania moja ostatnia infekcja to było po kilka kropel i parcie co chwila bol jak cholera łaziłam po scianach uncertain ...i na efekt musiałam troche poczekać. Piszę bo sama miałam problem dość długo żeby znalezć cos co mi pomaga...
      • justynamama2 Re: Urosept - jak długo 24.01.21, 22:16
        Tak, furaginum jest lekiem bardzo dobrym ale trzeba brać tak 7-10 dni aby nie nastąpił nawrót choroby, a do tego dużo pić i dużo wit C. Na problemy intymne ja biorę gynoxin optima i jak do tej pory zawsze mi pomagał. Najlepiej zastosować zanim choroba się rozwinie.Pozdrawiam i życzę zdrówkasmile
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka