lilith76
20.02.06, 09:24
ostatnio dobijały mnie mocno bolące piersi - zaczynały w dzień owulacji, a
nawet 2-3 przed, przestawały w połowie @ (czyli prawe 3 tygodnie bólu).
powoli kończę trzymiesięczne łykanie Castagnusa, ale nie ma żadnych zmian (z
wyjątkiem równych cykli).
kiedyś pomógł mi Mastodynon.
czy skończyć Castagnus i zacząć łykać Mastodynon od razu?
czy skończyć Castagnus i odczekać trochę łykać Mastodynon?
jednak iść z tym do lekarza?