chani-nr1 Re: Ciąża w pochwie???? 12.03.06, 18:16 Może to nadżerka? a ew. " wymioty" to jakies jej efekty uboczne? Gdzie w pochwie zarodek miałby się przyczepić?? A po pierwsze - co jajeczko miałoby robić w pochwie? Odpowiedz Link Zgłoś
m_o_k_o Re: Ciąża w pochwie???? 02.06.06, 14:06 Boska jesteś Aniu siedzę i ryczę ze smiechu Odpowiedz Link Zgłoś
diabla Re: Ciąża w pochwie???? 02.06.06, 14:52 Ciąża pochwowa jest lepsza niż łechtaczkowa. Odpowiedz Link Zgłoś
venus22 Re: Słabo mi ! 03.06.06, 03:16 >> Słabo mi ! << a co masz ciaze w pochwie? Venus Odpowiedz Link Zgłoś
agastrusia Re: Nie ;) 03.06.06, 11:49 Hi hi hi mi się to nie zdaży bo mam troche więcej świadomości niż autorka postu Odpowiedz Link Zgłoś
kamyszkasia Re: Ciąża w pochwie???? 03.06.06, 18:24 I ten zarodek tak sie tam trzyma ostatkiem sił, swoimi małymi rączkami... i błaga żeby go nie wydalić... Boskie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agusia_1988 Re: Ciąża w pochwie???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.06, 19:09 co jak co, ze sie nie na wsyztskim znam, ale nie slyszalam o ciazy pochwowej.o orgazmie tak ale o ciazy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mala Re: Ciąża w pochwie???? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.06.06, 19:49 No tak ciaza pochwowa a orgazm to prawie to samo, wiec sie nie martw))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M. Re: Ciąża w pochwie???? IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 03.06.06, 20:34 wątek jest przepiękny! a podsumowania i rady jeszcze lepsze!szczerze sie ubawiłam!ciekawe tylko ile pytająca ma lat-skoro sama jeszcze tego nie wie...a nie przerabiali materiału z tego zakresu jak dotąd... ciąża w pochwie-rewelacja!musze zapamiętać,hahaha!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M. Re: Ciąża w pochwie???? IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 03.06.06, 20:37 nie!!!jeszcze raz przeczytalam pytanie!no nie mogę))w jajowodzie czy gdzieś sie ciąża rozwija,przyczepia sie zarodek do pochwy!jajo ma randke w ciemno w pochwie z plemnikiem!!!chyba dodam do "ulubionych" i zostawie na smutne deszczowe depresyjne dni!!!piękne! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BOZSZSZSZ.... Re: Ciąża w pochwie???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.06, 20:52 ja pe####le!!!!dziecko zajmij sie nauka biologii a nie sexem.zeby tylko z tego dziecka nie bylo bo w 6 miesiacu ciazy bedziesz myslece ze masz cos nie tak z jelitami a to plod cie bedzie kopal.jednak polska to ciemnogrod i zascianek.... Odpowiedz Link Zgłoś
kamisiunia Re: Ciąża w pochwie???? 11.06.06, 15:03 Może nie tyle co ciemnogród, co dzieci biorące się za seks. Dziwne, że dziewczę w ogóle już okres ma. Pewnie to była jej pierwsza miesiączka, a jej "partner" jeszcze nie ma wytrysku Dośc wczesny ten okres... 3 klasa podstawówki... [skoro mówi, że tego jeszcze nie brali chociaż to pewni głupia wymówka, lub akurat na tej lekcji zabawiała się ze swoim menem ]. Och, kiedy to się skończy?! My tu wiemy o takim jednym przypadku, bo odważyła się spytać na forum, a o ilu takich dziewczęciach nie wiemy... to przerażające... Współczuję ich rodzicom... ...uczcijmy to minutą ciszy... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś