Dodaj do ulubionych

badania przed laparoskopią

05.03.03, 13:45
Dzień dobry,
Jakie badania należy wykonać przed zabiegiem laparoskopii.
Dodam, że zabieg będzie wykonywany w związku z niepłodnością spowodowaną
najprawdopodobniej PCO.
Dziękuję za odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • agul1 Re: badania przed laparoskopią 05.03.03, 13:56
      Hejsmile
      Ja mialam niedawno laparo zw. z pcosmile
      Badania, które musiałam wykonać to głównie morfologia+inne badania krwi, ale to
      na pewno zleci Ci lekarz, który kieruje Cie na laparo + badanie moczu. Oprócz
      tego musisz mieć udokumentowaną grupę krwi, aktualne szczepienie na żółtaczkę
      no i przydaje im się usg jajników, ale to juz nie jest konieczne.
      O resztę szczegółów przepytają Cie już na miejscu.
      Życzę szybkiego powrotu do zdrowiasmile
      • ekossak Re: badania przed laparoskopią 05.03.03, 14:48
        Dziękuję za szybką odpowiedź

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka