IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 13:40
jakie s a objawy zapalenia jajnika poniewaz pytam bo od kiilku dni odczuwam
taie kłucie w jednym miejscu i niewiem co to moze byc
Obserwuj wątek
    • lilith76 Re: pomocy 27.09.06, 13:42
      Miałaś kiedyś bóle owulacyjne?
      Może to właśnie to?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka