Gość: joasia19 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 13:40 jakie s a objawy zapalenia jajnika poniewaz pytam bo od kiilku dni odczuwam taie kłucie w jednym miejscu i niewiem co to moze byc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lilith76 Re: pomocy 27.09.06, 13:42 Miałaś kiedyś bóle owulacyjne? Może to właśnie to? Odpowiedz Link Zgłoś