Dodaj do ulubionych

Ból paznokci

IP: *.futuro.pl 22.02.07, 18:09
tylko wtedy gdy akurat nie mam pomalowanych paznokci lakierem (uzywam lakierów
Inglota, stosowałam odżywki Sally Hanssen + Inglota).
Opuszki palców są zapuchniete, paznokieć boli przy najmniejszym dotyku.

Dlaczego tak sie dzieje? Czy ktoś sie zetknął z czymś takim?
Dla mnie jest to tak bardzo dziwne, ze sama niewiem co mam o tym myśleć.
Obserwuj wątek
    • Gość: Magda Re: Ból paznokci IP: *.futuro.pl 22.02.07, 18:21
      dodam tylko że nigdy nie miałam żadnych tipsów

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka