Gość: Magda
IP: *.futuro.pl
22.02.07, 18:09
tylko wtedy gdy akurat nie mam pomalowanych paznokci lakierem (uzywam lakierów
Inglota, stosowałam odżywki Sally Hanssen + Inglota).
Opuszki palców są zapuchniete, paznokieć boli przy najmniejszym dotyku.
Dlaczego tak sie dzieje? Czy ktoś sie zetknął z czymś takim?
Dla mnie jest to tak bardzo dziwne, ze sama niewiem co mam o tym myśleć.