bubciu 30.04.03, 13:10 Czy można skorzystać z solarium w czasie ciązy, jestem w 25 tyg. Jezeli istnieją tylko jakiekolwiek przeciwskazania...nie poopalam się (chociaż wyglądam jak kawał ugotowanego ciasta) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agajezyk Re: Ciąża a solarium 30.04.03, 16:02 Z tego co powiedział mi lekarz nie wolno korzystać w ciąży z solarium gdyz grozi to nawet oparzeniem dziecka lub jego przegrzaniem. Na pocieszenie powiem Ci że jestem w 34 tygodniu i też wyglądam jak mączna klucha. Trudno trzeba to jakoś wytrzymać Polecam samoopalacz Vichy do ciała Odpowiedz Link Zgłoś
bubciu Re: Ciąża a solarium 07.05.03, 22:37 Hmmm...podciągam w górę, z nadzieją, że może któraś tam coś wiedzieć bedzie na ten temat. Pani Doktor, czy można prosić o poradę w tej materii? Nie jest to dla mnie najważniejszą sprawą na świecie....ale ostatnio czytając artykuł w necie, zdziwiłam się niepomiernie, gdyż napisano w nim, że pogłoski o szkodliwości solarium na płód, są nieprawdziwe. Odpowiedz Link Zgłoś
plomyk Re: Ciąża a solarium 07.05.03, 23:58 Witaj, nie dotarlam nigdzie do informacji, ze mozna sie opalac w czasie ciazy w solarium. Mysle, ze nei musi to byc zdrowe dla malucha, bo nagrzeje go na pewno. A podnoszenei temperatury moze powodowac niedotlenienie. Slyszalam, ze w warszawie na Jana Pawla jest solarium dla kobiet w ciazy, gdzie nei opala sie brzucha. Nie wiem czy mozna jednak z niego bezpiecznie korzystac, bo to nie tylko kwestia opalenia, ale tez krazenia w Twoim organizmie. Jesli chodzi o samoopalacze to mnei te, ktore uzywalam przed ciaza uczylily (biotherm), wiec zrob probke ucxzuleniowa koniecznie. pozdrawiam, Ania Odpowiedz Link Zgłoś