Dodaj do ulubionych

Ciąża a solarium

30.04.03, 13:10
Czy można skorzystać z solarium w czasie ciązy, jestem w 25 tyg. Jezeli
istnieją tylko jakiekolwiek przeciwskazania...nie poopalam się (chociaż
wyglądam jak kawał ugotowanego ciasta)wink
Obserwuj wątek
    • agajezyk Re: Ciąża a solarium 30.04.03, 16:02
      Z tego co powiedział mi lekarz nie wolno korzystać w ciąży z solarium gdyz
      grozi to nawet oparzeniem dziecka lub jego przegrzaniem. Na pocieszenie powiem
      Ci że jestem w 34 tygodniu i też wyglądam jak mączna klucha. Trudno trzeba to
      jakoś wytrzymać Polecam samoopalacz Vichy do ciała
    • bubciu Re: Ciąża a solarium 07.05.03, 22:37
      Hmmm...podciągam w górę, z nadzieją, że może któraś tam coś wiedzieć bedzie na
      ten temat.
      Pani Doktor, czy można prosić o poradę w tej materii?
      Nie jest to dla mnie najważniejszą sprawą na świecie....ale ostatnio czytając
      artykuł w necie, zdziwiłam się niepomiernie, gdyż napisano w nim, że pogłoski o
      szkodliwości solarium na płód, są nieprawdziwe.
      • plomyk Re: Ciąża a solarium 07.05.03, 23:58
        Witaj,
        nie dotarlam nigdzie do informacji, ze mozna sie opalac w czasie ciazy w
        solarium. Mysle, ze nei musi to byc zdrowe dla malucha, bo nagrzeje go na
        pewno. A podnoszenei temperatury moze powodowac niedotlenienie.
        Slyszalam, ze w warszawie na Jana Pawla jest solarium dla kobiet w ciazy, gdzie
        nei opala sie brzucha. Nie wiem czy mozna jednak z niego bezpiecznie korzystac,
        bo to nie tylko kwestia opalenia, ale tez krazenia w Twoim organizmie.
        Jesli chodzi o samoopalacze to mnei te, ktore uzywalam przed ciaza uczylily
        (biotherm), wiec zrob probke ucxzuleniowa koniecznie.
        pozdrawiam,
        Ania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka