Gość: zuza
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
17.06.07, 10:47
Jestem genetycznie narażona na cukrzycę. Cukier zawsze miałam w górnej granicy
normy.Aktualnie zrezygnowałam ze słodyczy wszelkiej maści. I tu moje pytanie;
czy to że od tych dni bez cukru ciągle boli mnie głowa, jestem senna i
zmęczona może mieć związek z poziomem cukru we krwi. Poziom zbadam sobie w tym
tygodniu ale zastanawia mnie związek, czy jest? A może (tfu) mam cukrzycę i
taki spadek cukru tak na mnie wpływa?