Gość: abcde IP: 217.153.81.* 11.07.07, 12:04 witam dzis lekarz rozpoznal u mnie poczatek grzybicy dal mi tabletki dopochwowe i do smarowanie pimafucort.czu ktoras z was stosowala?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
to_jaaa ;-)))))) 11.07.07, 12:10 szukaj.gazeta.pl/szukaj/0,52000.html?slowo=pimafucort Odpowiedz Link Zgłoś