Dodaj do ulubionych

prosze o rade

30.07.03, 13:36
od ponad roku mam chroniczne zapalenie przydatkow,przy czym na same
zapalenia cierpie od 5 lat.
oprocz kilogramow antybiotykow przeszlam juz laparoskopie, pobyt w
sanatorium + oklady borowinowe, ale niestety zapalenie powraca ciagle.
przechodzilam tez juz dwokrotnie zapalenie spowodowane chlamydia. nie
jest to stan ostry, objawy to stan podgoraczkowy, plus czasem dotkiliwe
bole, ogolne oslabienie, bolesne stosunki(oczywiscie tylko w tych rzadkich
momentach kiedy lekarz stwierdza wyleczenie). z takimi objawami oczywiscie
mozna zyc, lekarz kaze mi sie uspokoic, i nie traktowac tak powaznie tak
malej temperatury. ja jednak boje sie ze skonczy sie to po prostu
bezplodnoscia. czy moze mi Pani polecic jakies inne motody leczenia? na te
konwencjonalne wykazuje wyjatkowa odpornosc
Obserwuj wątek
    • monika.antepowicz Re: prosze o rade 05.08.03, 21:39
      Moim zdanie ma Pani wszelkie wskazania do wykonania diagnostycznej laproskopi-
      aby wykluczyć endopmetrioz usunac zrosty i ewentualnie pobra ć powsiewy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka