Dodaj do ulubionych

prosze o pomoc

IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 24.12.01, 22:19
witam serdecznie, mam pewien problem.heh. od 3 miesiecy zazywam tabletki
harmonet.kiedy konczylam opakowanie nr2(21 tabletka) zdazyla mi sie bardzo
nieprzyjemna i wrecz nieprawdopodobna rzecz, a mianowicie- nie polknelam
tabletki, tzn.tabletka ta stanela mi w gardle.przypuszczam, ze nie zostala ona
przyjeta, takie mialam wrazenie, gdyz caly czas czulam ja w gardle.nastepnego
dnia pojawila sie miesiaczka.z racji tego, iz hormonalna ochrona zostala
przerwana, postanowilam nie robic przerwy(ktora byla?)i zaczelam (dnia22) 3
opakowanie harmonet.mysle, ze byloby ok, gdyby nie...miesiaczka, ktora trwala
rowne 13 dni.dodam, ze bylam zagranica(tam miesiaczka sie zaczela), mialam
mnostwo stresow, dosc czesto bylam zdenerwowana. podczas trwania tej miesiczki
wspolzylam, nie czujac zupelnie bolu.
i teraz pojawia sie pytanie
-czy ochrona antykoncepcyjna jest zachowana?(test wykazal, ze nie jestem w
ciazy)
-dlaczego krwawienie bylo takie dlugie?
-czy po odstawieniu tabletek bede krwawic(2 tyg.po ostatniej miesiczce)dodam,
ze harmonet zazywalam wczesniej, owszem pojawialy sie jaies sporadyczne
plamienia, ale nigdy nie byly one tak intensywne.
przepraszam za przynudnawa opowiesc i prosze o odpowiedz.
z gory dziekuje.
Obserwuj wątek
    • monika.antepowicz Re: prosze o pomoc 29.12.01, 18:17
      Trudno mi uwierzyć,że tak mała tableteczka stanęła w gardle, alwe oczywiście
      jeśli jet Pani pewna,że tak się stało, to na pewno miałoa to miejsce. Niemniej
      według mnie cześć hormonów wchłonęła się przez śluzówkę gardła, a
      nieprawidłowe przedłużające się krwawienie wiazałabym ze stresami i podróżami.
      Myślę,że ochrona antykoncepcyjna jest zachowana, następne opakowanie mozna
      przyjmować normalnie, cyklicznie.MA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka