Dodaj do ulubionych

problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania?

16.07.08, 21:07
na jakie badania wysyla lub jakie przeprowadza ginekolog u kobiet
majacych problemy z zajsciem w ciaze? jakim badaniom musi poddac
sie partner? z gory serdecznie dziekuje!
Obserwuj wątek
    • lila1974 Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? 16.07.08, 21:10
      Prosze skorzystać z wyszukiwarki, temat był poruszany na forach
      eDziecka po wielokroć. Mało tego jest specjalne forum dotyczące
      dokładnie tego tematu.
      • beniusia79 Re: 16.07.08, 21:14
        na tamtym forum bylam juz kilka razy i nie otrzymalam konkretnej
        odpowiedzi.
        • crises Re: 16.07.08, 21:23
          Nie rozmnażaj się, proszę - osoby do tego stopnia nieumiejące korzystać z
          wyszukiwarki nie powinny zaśmiecać puli genowej.
          • beniusia79 Re: crises 16.07.08, 21:28
            kochana, licz sie lepiej ze slowami. widze, ze ty spelniasz
            wszelkie wymagania i bez problemu mozesz sie rozmnazac??? dla
            twojej informacji - gdybym znalazla cos w wyszukiwarce, nie
            pytalabym na forum.
    • syriana Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? 16.07.08, 21:24
      mężczyzna robi seminogram
      inwazyjność badania żadna, a obraz sytuacji spory
    • ez-aw Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? 16.07.08, 22:49
      Dla kobiet nie wiem. Dla mężczyzn - wśród znajomych na ogół było to badanie
      spermy (ilość i żywotność plemników). Na ogół na tym się kończyło, bo tu był
      winowajca - najczęściej za mała żywotność.
    • marghe_72 Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? 16.07.08, 22:52
      beniusia79 napisała:

      > na jakie badania wysyla lub jakie przeprowadza ginekolog u kobiet
      > majacych problemy z zajsciem w ciaze? jakim badaniom musi poddac
      > sie partner? z gory serdecznie dziekuje!


      Porozmawiaj z lekarzem. On Ci najlepiej doradzi
      • beniusia79 Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? 17.07.08, 07:18
        do lekarza ide dzisiaj. nie chce, zeby mnie na cos naciagnal za co
        bede musiala slono zaplacic. slyszalam tez, ze niektorzy lekarze
        proponuja na dzien dobry zastrzyk chormonalny?
        • agnesta Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? 17.07.08, 07:38
          Facet - badanie spermy, u kobiety zaczyna się zwykle od badania
          hormonów no i usg - najlepiej od razu z monitoringiem cyklu. W
          zależności od wyników gin moze zlecić kolejne badania jak np na
          drożność jajowodów, przeciwciała, test na wrogość śluzu itd.
          • Gość: beniusia Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? IP: *.adsl.alicedsl.de 17.07.08, 13:04
            bylam dzis u lekarza i kazal jeszcze 3 miesiace probowac. na usg
            wszystko bylo w porzadku...
            • biedronka.online Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? 17.07.08, 15:32
              Kochana podstawowe pytania:
              1. Jak dlugo sie staracie
              2. Co znaczy ze usg dobre tzn w ktorym dniu cyklu bylas
              3. Czy do tej pory mialas jakies powazniejsze problemy
              ginekologiczne i czy facet ma wszystko na miejscu i nic w
              dziecinstwie nie bylo
              4. Co do 3 czy masz regularne okresy i czy bralas tabletki
              • luna333 Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? 17.07.08, 15:47
                wejdź na forum "dla starających się" forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=19585 na górze forum masz przydatne linki no i może dziewczyny coś doradzą
                • edytka8080 Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? 17.07.08, 16:22
                  WITAJ!ZBADAJ SOBIE PROLAKTYNE UMNIE JEST TEN PROBLEM I IMUNOLOGIA
                  POZDR.
                  • Gość: b Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? IP: *.adsl.alicedsl.de 17.07.08, 22:19
                    mam jeszcze troche mleka w piersiach i lekarz twierdzi, ze moge
                    miec zbyt wysoka prolaktyne. nie wiem czemu nie skierowal mnie na
                    badania chormonalne? czekac dalej jak proponuje lekarz czy isc do
                    innego specjalisty?-sama nie wiem...
              • Gość: b Re: biedronka IP: *.adsl.alicedsl.de 17.07.08, 22:17
                1.od poltorej roku sie nie zabezpieczamy. mamy juz jedno dziecko,
                ktore udalo nam sie bardzo szybko "zrobic" dlatego tez lekarz kaze
                jeszcze poczekac z dalszymi badaniami.
                2.jestem krotko przed owulacja
                3.nigdy nie mialam problemow, maz tez nie
                4.okresy mam juz od pewnego czasu regularne
                lekarz twierdzi, ze czesto kobieta po pierwszym porodzie potrzebuje
                wiecej czasu na kolejna ciaze... z jednej strony chcialabym juz
                zaczac badania, z drugiej obawiam sie calego tego zamieszania i
                nerwowki z tym zwiazanej...
                • biedronka.online Re: biedronka 17.07.08, 22:25
                  Beniusia czy to ty? Tylko dlatego odpisuje ... Jesli masz owu to
                  dobrze Zatem tabletki nie wplynely na rozregulowanie cyklu Skoro
                  macie baby to wiele zmienia Zatem podstawowe czynniki sa
                  prawdopodobnie spelnione np nasienia meza chociaz to podobno zmienic
                  sie moze nawet w ciagu mca Martwilam sie bo nie wiedzialam czy nie
                  bralas tabl np kilka lat i nie wiedzialam o baby Niestety wiele nie
                  pomoge Poszukaj moze na forum dzieci i skieruj do mam konkretnie lub
                  poszukaj nieplodnosc wtorna ale na to za wczesnie Nie mam baby wiec
                  nie znam sie Ale moze dr ma racje Moze to hormony po porodzie lub
                  niedawno karmilas Nie znam sie na "mamach" Poczekaj moze To o czym
                  teraz napisalas wszystko zmienia Powodzenia PS. Uciekam juz stad bo
                  jestem przewrazliwiona.
                  • Gość: b Re: biedronka IP: *.adsl.alicedsl.de 17.07.08, 22:32
                    dzieki, tak to ja. zapomnialam wczesniej wspomniec o tym, ze mamy
                    juz baby. lekarz sadzi, ze jak sie raz zaszlo w ciaze to i drugi
                    raz sie zajdzie smile na razie powiedzial, zebym poczekala i dala
                    sobie spokoj na razie z tymi wszystkimi badaniami bo to
                    niepotrzeby.
                    staram sie nie myslec o tym, ze sie nie udaje. juz mamy jedno
                    dziecko-to zawsze cos, nawet gdyby z drugim sie nie powiodlo. w
                    kregu znajomych ciagle rodza sie kolejne dzieci i czasem troszke mi
                    smutno..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka