beniusia79 16.07.08, 21:07 na jakie badania wysyla lub jakie przeprowadza ginekolog u kobiet majacych problemy z zajsciem w ciaze? jakim badaniom musi poddac sie partner? z gory serdecznie dziekuje! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lila1974 Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? 16.07.08, 21:10 Prosze skorzystać z wyszukiwarki, temat był poruszany na forach eDziecka po wielokroć. Mało tego jest specjalne forum dotyczące dokładnie tego tematu. Odpowiedz Link Zgłoś
beniusia79 Re: 16.07.08, 21:14 na tamtym forum bylam juz kilka razy i nie otrzymalam konkretnej odpowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
crises Re: 16.07.08, 21:23 Nie rozmnażaj się, proszę - osoby do tego stopnia nieumiejące korzystać z wyszukiwarki nie powinny zaśmiecać puli genowej. Odpowiedz Link Zgłoś
beniusia79 Re: crises 16.07.08, 21:28 kochana, licz sie lepiej ze slowami. widze, ze ty spelniasz wszelkie wymagania i bez problemu mozesz sie rozmnazac??? dla twojej informacji - gdybym znalazla cos w wyszukiwarce, nie pytalabym na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
syriana Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? 16.07.08, 21:24 mężczyzna robi seminogram inwazyjność badania żadna, a obraz sytuacji spory Odpowiedz Link Zgłoś
ez-aw Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? 16.07.08, 22:49 Dla kobiet nie wiem. Dla mężczyzn - wśród znajomych na ogół było to badanie spermy (ilość i żywotność plemników). Na ogół na tym się kończyło, bo tu był winowajca - najczęściej za mała żywotność. Odpowiedz Link Zgłoś
marghe_72 Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? 16.07.08, 22:52 beniusia79 napisała: > na jakie badania wysyla lub jakie przeprowadza ginekolog u kobiet > majacych problemy z zajsciem w ciaze? jakim badaniom musi poddac > sie partner? z gory serdecznie dziekuje! Porozmawiaj z lekarzem. On Ci najlepiej doradzi Odpowiedz Link Zgłoś
beniusia79 Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? 17.07.08, 07:18 do lekarza ide dzisiaj. nie chce, zeby mnie na cos naciagnal za co bede musiala slono zaplacic. slyszalam tez, ze niektorzy lekarze proponuja na dzien dobry zastrzyk chormonalny? Odpowiedz Link Zgłoś
agnesta Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? 17.07.08, 07:38 Facet - badanie spermy, u kobiety zaczyna się zwykle od badania hormonów no i usg - najlepiej od razu z monitoringiem cyklu. W zależności od wyników gin moze zlecić kolejne badania jak np na drożność jajowodów, przeciwciała, test na wrogość śluzu itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beniusia Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? IP: *.adsl.alicedsl.de 17.07.08, 13:04 bylam dzis u lekarza i kazal jeszcze 3 miesiace probowac. na usg wszystko bylo w porzadku... Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka.online Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? 17.07.08, 15:32 Kochana podstawowe pytania: 1. Jak dlugo sie staracie 2. Co znaczy ze usg dobre tzn w ktorym dniu cyklu bylas 3. Czy do tej pory mialas jakies powazniejsze problemy ginekologiczne i czy facet ma wszystko na miejscu i nic w dziecinstwie nie bylo 4. Co do 3 czy masz regularne okresy i czy bralas tabletki Odpowiedz Link Zgłoś
luna333 Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? 17.07.08, 15:47 wejdź na forum "dla starających się" forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=19585 na górze forum masz przydatne linki no i może dziewczyny coś doradzą Odpowiedz Link Zgłoś
edytka8080 Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? 17.07.08, 16:22 WITAJ!ZBADAJ SOBIE PROLAKTYNE UMNIE JEST TEN PROBLEM I IMUNOLOGIA POZDR. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b Re: problemy z zajsciem w ciaze. jakie badania? IP: *.adsl.alicedsl.de 17.07.08, 22:19 mam jeszcze troche mleka w piersiach i lekarz twierdzi, ze moge miec zbyt wysoka prolaktyne. nie wiem czemu nie skierowal mnie na badania chormonalne? czekac dalej jak proponuje lekarz czy isc do innego specjalisty?-sama nie wiem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b Re: biedronka IP: *.adsl.alicedsl.de 17.07.08, 22:17 1.od poltorej roku sie nie zabezpieczamy. mamy juz jedno dziecko, ktore udalo nam sie bardzo szybko "zrobic" dlatego tez lekarz kaze jeszcze poczekac z dalszymi badaniami. 2.jestem krotko przed owulacja 3.nigdy nie mialam problemow, maz tez nie 4.okresy mam juz od pewnego czasu regularne lekarz twierdzi, ze czesto kobieta po pierwszym porodzie potrzebuje wiecej czasu na kolejna ciaze... z jednej strony chcialabym juz zaczac badania, z drugiej obawiam sie calego tego zamieszania i nerwowki z tym zwiazanej... Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka.online Re: biedronka 17.07.08, 22:25 Beniusia czy to ty? Tylko dlatego odpisuje ... Jesli masz owu to dobrze Zatem tabletki nie wplynely na rozregulowanie cyklu Skoro macie baby to wiele zmienia Zatem podstawowe czynniki sa prawdopodobnie spelnione np nasienia meza chociaz to podobno zmienic sie moze nawet w ciagu mca Martwilam sie bo nie wiedzialam czy nie bralas tabl np kilka lat i nie wiedzialam o baby Niestety wiele nie pomoge Poszukaj moze na forum dzieci i skieruj do mam konkretnie lub poszukaj nieplodnosc wtorna ale na to za wczesnie Nie mam baby wiec nie znam sie Ale moze dr ma racje Moze to hormony po porodzie lub niedawno karmilas Nie znam sie na "mamach" Poczekaj moze To o czym teraz napisalas wszystko zmienia Powodzenia PS. Uciekam juz stad bo jestem przewrazliwiona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b Re: biedronka IP: *.adsl.alicedsl.de 17.07.08, 22:32 dzieki, tak to ja. zapomnialam wczesniej wspomniec o tym, ze mamy juz baby. lekarz sadzi, ze jak sie raz zaszlo w ciaze to i drugi raz sie zajdzie na razie powiedzial, zebym poczekala i dala sobie spokoj na razie z tymi wszystkimi badaniami bo to niepotrzeby. staram sie nie myslec o tym, ze sie nie udaje. juz mamy jedno dziecko-to zawsze cos, nawet gdyby z drugim sie nie powiodlo. w kregu znajomych ciagle rodza sie kolejne dzieci i czasem troszke mi smutno.. Odpowiedz Link Zgłoś