Dodaj do ulubionych

nie możemy się kochać

08.08.08, 19:34
Razem z moim chłopakiem chcieliśmy zacząć współżycie...ja jestem
jeszcze dziewicą- mam 20 lat
Mamy duży problem, a mianowicie mam bardzo ciasne i małe wejście
przez co mój chłopak nie może wejść( próbowaliśmy już kilka razy i
nic)
Zastanawiam się jaka może być tego przyczyna...nie ukrywam, że
jesteśmy już tym faktem zmartwienisad
dziekuje za odpowiedzi
Obserwuj wątek
    • ewelae Re: nie możemy się kochać 08.08.08, 19:37
      Czy macie jakieś pomysły na rozwiązanie naszego problemu???
      • Gość: ? Re: nie możemy się kochać IP: *.szczecin.mm.pl 08.08.08, 19:42
        Zacznijcie od pettingu, powoli, jakieś żele nawilżające. etc.
        • Gość: bea Re: IP: *.adsl.alicedsl.de 08.08.08, 20:38
          nie ma czegos takiego jak "za waskie". z tego co piszesz wynika, ze
          zbyt szybko wkraczacie do akcji. chlopak powinien cie najpierw
          porzadnie rozpiescic. wtedy bedziesz wystarczajaco wilgotna, jemu
          latwiej bedzie w ciebie wejsc a ty nie bedziesz czula dyskomfortu
          ani bolu. tak jak poprzedniczka, polecam zele nawilzajace a przede
          wszystkim podczas pieszczot sprobujcie sie wylaczyc i nie myslec
          tyle...
    • ivy15 Re: nie możemy się kochać 08.08.08, 20:35
      Ja miałam podobnie jak zaczynałam. Co prawda tylko jeden raz był nie udany, drugi już lepszy a potem poszło. Budową swoją nie musisz się martwić, bo na pewno wszystko jest ok. To raczej kwestia psychiczna. Może np. podświadomie boisz się ciąży albo stresujesz "pierwszym razem". Najlepiej zaczynać powoli, stopniowo, nic na siłę. Może na początek petting przy stworzonym dobrym nastroju - świece, muzyka, potem ewentualnie próba stosunku ale dopiero jak poczujesz chęć. Nie może być presji ze strony chłopaka.
      • kasiak37 Re: nie możemy się kochać 08.08.08, 20:52
        a moze chlopak nie jest dostatecznie gotowy?
    • nglka Re: nie możemy się kochać 09.08.08, 02:40
      ewelae napisała:

      > Razem z moim chłopakiem chcieliśmy zacząć współżycie...ja jestem
      > jeszcze dziewicą- mam 20 lat
      > Mamy duży problem, a mianowicie mam bardzo ciasne i małe wejście
      > przez co mój chłopak nie może wejść( próbowaliśmy już kilka razy i
      > nic)
      > Zastanawiam się jaka może być tego przyczyna...nie ukrywam, że
      > jesteśmy już tym faktem zmartwienisad
      > dziekuje za odpowiedzi

      Wejście na pewno nie jest małe. Rozciąga się do takiej wielkości, by przeszło
      dziecko, więc problem leży gdzieś indziej. gdzie? Ciężko powiedzieć, bo nie
      siedzimy z Tobą w łóżku..
      - za słabe nawilżenie
      - za słabe podniecenie (za krótka gra wstępna)
      - Twoja blokada psychiczna (boisz się albo za bardzo chcesz)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka