Dodaj do ulubionych

Mercilon i skutki uboczne!!!

04.12.03, 19:12
czy rzeczywiście MErcilon powoduje wiele skutków ubocznych??
Dlaczego wiekszość osób na niego narzeka, a jednka lekarze nadal go
przepisują?
Obserwuj wątek
    • kait Re: Mercilon i skutki uboczne!!! 04.12.03, 20:57
      zazywalam Mercilon przez pol roku i nie mial zbyt wielu slutków
      ubocznych.troche pobolewal mnie brzuch w czasie pierwszego miesiaca, libido
      troche spadlo.jednak dla mnie mial zbyt mala dawke hormonow, dlatego zmieniam
      na Marvelon
    • nika791 Re: Mercilon i skutki uboczne!!! 05.12.03, 13:59
      ja zazywalam Mercilon prawie rok czasu - byl on zmiana Harmonetu przy którm
      mialam stany depresyjne i spadek libido - w sumie w trakcie zazywania bylo ok -
      ale po jego odstawieniu... hm zaczelam przybierac na wadze w zastraszajacym
      tempie - rozmawialam na ten temat z moimi kolezankami i one mialy dokladnie
      takie samo doswiadczenie w tymi pigulkami
        • masza666 Re: Mercilon i skutki uboczne!!! 06.12.03, 10:33
          Zażywam Mercilon od 2 lat i nie zauważyłam u siebie żadnych skutków
          ubocznych...Jakie Ty miałaś na myśli?
          Nieco przytyłam, ale zawsze tyję po wszelkich środkach hormonaln., a brałam już
          z 4 rodzaje (biorę tabl. od 10 lat). Spadku libido nie zauważyłam, a może
          przydałoby się, bo jestem niewyżytawink
          • malwes Re: Mercilon i skutki uboczne!!! 06.12.03, 10:36
            Ja słyszałam, że Mercilon i Marvelon (ta sama firma, te same hormony tylko
            Marvelon ma ich ciut więcej) są jednymi z najbezpieczniejszych leków.

Ja bardzo źle tolerowałam prawie wszystkie pigułki. Po Minulecie znalałam się w
            szpitalu bo mało nie "zeszłam".
            Od pięciu lat przyjmuję Marvelon (brałam też Mercilon ale miał za małą ilość
            hormonów jak dla mnie).
            Nie miałam żadnych skutków ubocznych. Jestem zdrowa jak ryba i w ciążę zaszłam
            bez problemu w pierwszym cyklu po odstawieniu pigułek.
            Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka