IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 07.01.04, 17:57
Witajcie.2 lata temu lekarz stwierdził u mnie APS czyli zespół fosolipidowy.
Sa to przeciwciała które powodują że nie moge zajść w ciąże a jesli już
zachodzę to ją tracę.Dwa razy już poroniłam.Teraz znowu jestem w ciąży i
biorę zastrzyki z heparyny.Nigdzie nie mogę zdobyc na ten temat literatury.
Czy ktoś coś wie na ten temat.Czy jest jeszcze ktoś kto cierpi na ten
koszmar.Jesli cokolwiek wiecie to proszę napiszcie.
papa
Joanna
Obserwuj wątek
    • wedrowiec2 Re: APS 07.01.04, 18:11
      Przeczytaj ten artykuł - może wyjaśni on trochę Twoich wątpliwości
      czytelnia.esculap.pl/pnm/2002/04/04.html
      www.libramed.com.pl/wpg/NumeryArchiwalne/22/10.html
      a jeszcze lepiej wejdź na strony dla osób z taką chorobą jak Twoja
      www.fundacja.inweb.pl/index.php?d=porady
      • Gość: Joanna Re: APS IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 07.01.04, 18:59
        Dziękuję Bogu że na Ciebie trafiłam.Już wszystko drukuję i czytam.
        Jeszcze raz dzięki.Pozdrawiam.
        Joanna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka