Gość: joanna
IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl
07.01.04, 17:57
Witajcie.2 lata temu lekarz stwierdził u mnie APS czyli zespół fosolipidowy.
Sa to przeciwciała które powodują że nie moge zajść w ciąże a jesli już
zachodzę to ją tracę.Dwa razy już poroniłam.Teraz znowu jestem w ciąży i
biorę zastrzyki z heparyny.Nigdzie nie mogę zdobyc na ten temat literatury.
Czy ktoś coś wie na ten temat.Czy jest jeszcze ktoś kto cierpi na ten
koszmar.Jesli cokolwiek wiecie to proszę napiszcie.
papa
Joanna