Dodaj do ulubionych

Dieta i p90x

12.07.10, 17:12
Witam. Od niedzieli postanowiłem zacząć stowsować trening p90x. Mam 16 lat i waże 96 kg ;o. Mam pytanie, czy jedzenie posiłków typu:
1.o godzinie 7 albo 8: Śniadanie:Ser biały z pomidorem i cebulką dymką, chleb pełnoziarnisty i szklanka mineralnej.
2.godzina 12 albo 13: Obiad: Zupa jakaś, niewiem pomidorówka, rosół, ogórkowa; a na drógie danie ryż z jarzynami (risotto) lub sam ryż i pierś z kurczaka.
3.Godzina 16:17: Taka kolacja jak śnaidanie czyli ser biały, pomidor cebulka dymka, szklanka mineralnej i chleb pełnoziarnisty i jakiś owoc (banan, jabułko).

Dodadkowo zaczynam brać HNB. Czy to co napisałem jest "znośne dla organizmu"? Czy to nie za dużo lub nie zamało? Co moge sobie zjeść zamiast serka białego, jakiś dżem czy ser biały albo jogurt? Jakie moge jeść owoce? Czy te składniki co napiałem nie są jakieś kaloryczne,np: dżem czy niema cukru dużo itp.? prosze o pomoc ^^.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka